Ask,Sevismek ve Sex?

scarletcat

New member
Herkeze selam,
Öncelikle Ön yargıyı bi yana bırakıp biraz dusunmenizi istiyorum
anlicaksınız

Hepimizin bildiği bu konuları analiz eden varmı?sahsen ben biraz ettim.
insanı tatmin eden hangisi bunu hiç dusundunuzmu?Biraz karısık ama anlatmak istiyorum. isteyen kendinde yada ilişkisinde bi göz atabilir..

Kendimi ele alalım . Ben Yay burcuyum ve Sex'e duskun biriyim bu a. Salaklık boyutunda değil tabi . Benim aşık olmam Sex'e dayalı. ve boyle olan milyonlarca insan olduuna base girerim.

Ask ve sex birbirinden ayrı olaylardır. asık olan kişi sex yapamazmı? tabikide yapar. ama romantik sex diye bişey yoktur. Var diyen varsa başarısızlıı kabul etmekten kaçıyodur.... Romantik olan kısmı sadece sevismedir buda giriş bolumudur. 15 dk'yı gecmez o 15 dkda asıksan romeo yu serbest bırakırsın
dokunusların opucuklerin tuy kadar hafiftir. yogun ve his doludur içinizde yasattıgınız ask'i kullanırız. Kibar, zarif ve buyuleyici. Hafif bir muziigin cazibesine kapılıp ruzgarın sacını oksaması gibidir. Ask'ın vucut diliyle anlatımıdır. Ask ve sevismek birbirini tamamlar oksanmak herkezin hosuna gider guzel sozler sevgi cumleleri aska dair benzetmeler. Heyecanlanır insan, birbirine baglı 2 ayrı bedenin(Cinsler aynıda olabiliyo gunumuzde :D ama tercihim karsı cinstir!) kendini ozgur bıraktıgı ruhların bedenden cıkıp bir butun oldugu anlardır. Bunu yasarken mutlusundur saf bir hal alır dusunceler kontrol meleklerin elindedir. melekler sana yon verir. kulağana fısıldarlar hafif bi r gulumseme belirir yuzunde bir cocugun gulumsemesini andırır.
Bu zaman suresince "Beni nekadar seviyosun aşkım" sorusuna cevap verirsin işte.

Asık değilsen bu sure fazla surmez hatta olmadığıı bile olur, hislerin uyanmaz, beden on plandadır. giriş daha sehvetlidir, Bedenin alevlenir, Ateşi hissedersin
en derinlerden patlayan volkanları. vucut sabırsızlıktan titrer daha tepenin eteklerindesindir. karsındaki vucuda bakarsın tum ihtisamıyla karsındadır. tenin mıknatıs misali ceker, arzu eder ve susuzluk içinde kavrulur. Biran once yasakları cignemek ve gunahlar edinmek istersin.bunun onune gecmen cok zordur zaten o saatten sonra bunun onune gecen kişilere duygusal embesil deniyo.(cok eskiden olan bi anım bu bi hatunla one night stand takılıcaktım ve keriz ben! "ben kısa ilişkilerin adamı değilim" dedim hatun bana sktrgt duygusal embesil dedi.)sonuc olarak oscar alıyo!:D

Ve geciş yaparız, işte o andan sonrası sex'tir. O noktada romeo gider, o kibar adam yerini vahsi bir pantere bırakır meleklerse seytana masum gulumseyis değişir. Hersey değişir koku, renk, hava, bakışlar, hisler hersey..
Asırlardır zincirlerle bağlanmış gibsindir. ve seni serbest bırakırlar tum hayvanlığını kullanırsın. sert ve saldırgan olursun. ask yerini sehvete bırakır. pencelerini kullanırsın tum gucunle sararsın dokunuslar bastırarak ve can yakan cinsden olur ama bu durm korkunc bi haz verir olması gerektigi gibi buna sex denir. ve en ufak bi sevgi barındırmazruhlar kenarda durup dehset içinde olanları izler bedenlerin dili devreye girer. Sex sırasında ilişki içindeki ofke cıkar ortaya, yaralar desilir, intikam alınır her iki taraf içinde gecerlidir. içindeki hırsı kusarsın sanata hakaret edersin sahip oldugun gucu kullanırsın hafifce oksanan sacları atının iplerini tutar gibi cekersin opucukler sert ve ıslaktır orda butun vucada tapar gibi davranırsın tum vucudunu kullanırsın bacaklarından tırnaklarına kadar. Hayvanların hislerine sahip olursunuz surekli ruhunuz değişir kurt, yılan, panter, kaplan, yırtıcı tum hayvanlar. ve bu inanılmaz bi zevk verir insana. heyecan yerini adranaline bırakır
coskuyla ve siddetle tek beden olmaya calısırsınız. nefesler hızlanır ve çığlıklara donusur gozun fazla bişey gormez konsantire olursun ve içindeki hayvanı avını parçalaması için bırakırsın.
Ve sonucta zirveye ulasırsın o his insana tum sorunlarını unutturur. ve butun stresini alır. rahatlarsın yeniden doğmuş gibi olursun tum enrjin biter kanın cekilir bitkin olursun ama huzurlu.
bi sure sadece nefes sesi duyulur sonra hareketlenme ve hayvanlar kafese
sytan cehnneme melekler cennete romeo mezara ve sevgilin geri gelir. Sana eskisi gibi bakar, asıksan yanına uzanır seni sarar ve oksar opucukler kondurur ve yorum yaparsınız(istege baglı ama zevkli oluyo). Asık değilsen sehvetle dolu son opucuğunu bırakırsın. ve yana devrilirsinbiraz dinlenip sigara ve yorum gelir. sabah oluncada yanında bulmama oranı yuksektir.

Bunnar ii giden ilişkilerdir. eger ilişkiniz bu sekilde değilse cok ii bi iliskiniz oldugunu soylemek zordur. içinde sex olmayan ilişkilerim gordugum kadarıyla fazla surmuyo. Sex baglılıı arttırır ve iyi sex ise sureklilii. Başka birine gerek duymazsın. cevremde bir cok arkadasımın ilişkilerini analiz ediyorum bunu sewiyorum . kimin sıkıldıgını kimin zevk aldıgını anlamak zor olmuyo. hatta onnarın ilişkilerini nasıl duzelticegimi bile buluyorum ama kimse karsılmasını sevmez bende guzin apla degilim zaten :D bide soole bişi var ilişkide bir Master bir Slave vardır. ama bu dengeyle oynamyı bulursanız super işler cıkarabilirsiniz ve cok zevkli oluyo inanın bana kararları veren taraf erkekse hooop kısa sure içinde kız kararları verebiliyo yada tam tersi. ama kadınları biraz daha araştırmam gerek. kadın beyni oyle bi calısıyo ki yetişmek zor oluyo :D
Sonuc olarak ask sex ile paralel gider. ve sex herzaman HardCore dur. :D sevişmek masum ve romantiktir bu yuzden fazla surmez. kimse sexden uzun sevişmez. AA bazı hatunlar vardır bilirsiniz surundurrler. onnarın hastasıyımdır. aceleci biriysen sansın yoktur. oscarı alırsın.

Bunalar benim analizlerim ve bu satıra kadar okuduysanız sizinde kendi yorumlarınızı beklerim. Benim analizimide eleştirebilirsiniz.

Ne diyebilirim ki Kadınları Seviyorum...

E

elmomaclroy

Guest
bu yazıyı oturup ta okucak biri warmı acaba :)

jiuzhaiGOu

New member
çok salakça saçma sapan bi yazı gereksiz...
aşk uçkurda değil...Sevgiyi kasıkta,vefayı uçkurda aradınız.Sonrada ''BEN AŞKI BULAMIYORUM''deyip şarlatan şairliği yaptınız.

Size göre; ben kalpsiz yaşayan bi ölü.
Bize göre ;sen gönülsüz yaşayan bir canlı.

Sizin renginiz pembe..bizimkisi zifiri.
Biz zifiride pembeyiz.Siz ise pembede zifiri.

sana çok agır gelir bu ama anlayana...:D :D

tirex7shar

New member
hocam senin aşk anlayışın TŞK larından ibaret olabilir ama bence aşk
böyle sex ten ibaret bir olay olarak gösterilemez....

aşk paylaşmaktır sevdiği için her türlü tehlikeyi göz önüne almaktır...

not: madem öle sex ile aşk ı bir tutuyorsun sana bir tavsiye git geneleve orada aşkı ara para karşılığı da olsa bulursun (senin mantığında sölenmiş bir söz)

HTML