Asena: Evlilik dışı çocuk istiyorum...

_MaNiaC_

New member
Asena, Türk toplumunun geleneksel ahlak kurallardaki çürümenin nereye vardığını göstermesi açısından dikkate değer bir isteğini dile getirdi: Evlilik dışı çocuk istiyorum.

Asena, önceki gün katıldığı bir davette ilginç bir açıklamada bulundu. Çocuk sahibi olmak için evlenmenin gerekliliğine inanmayan Asena "Ben evlilik dışı çocuk yapacağım. Benim gibi olmasını istiyorum çünkü, ben de evlilik dışı bir çocuğum” dedi. Tatlıses'le ilgili sorulara ise "O defteri çoktan kapattım" diye cevap verdi.

lazzuri53

"LazigoL"
Türk toplumunun yüz karası kişilerden biridir kendisi
Ayrıca Rize'lidir:mad: :mad:
babanesi de ..... para kazanmıştı,,,
anlayın artık kimin bu ülkede tutunduğunu:eek:ut: :eek:ut: :eek:ut:

vay be ben on abı cocuk degıl futbol takımı kurarım :D:D gelsin gelsin tobe tobe yaaa arkadasıma bak kardesım evlenıp yapsana sonra cocuguna ne dıyecekler o.cocugu yada p** toplumu zedeliyolar kardesıım reklam yapmak ıcın ne yapacakslarını sasırıyolar saygılarımla

KAHROLSUN ASENA

alish

вυяαq αℓι&#1
Herkes Kendisine Yakışanı Yapar...

codec

New member
malzemesını verelım bızede yapsın:)

osiris_cemo

New member
Kendisi öyleymiş çocuğunu da öyle peyda edecekmiş hazret tövbe tövbe gariban sabinin geleceğini karartacak ona üzülürüm

caracedi

New member
hergun tv ye cıksın nağmaler gobekler atsın bizim millette bön bön baksın.halbuki kültürümüzle,ananelerimizle alakası yok ors.nun .
baba trigal kayışı atıyo bnm böyle haberlere yaa!

mineleus

New member
kardesim kadın o******puysa toplumun cezalandırması gerekli bazı gerizekalılar gibi yardımcı olayım falan dememeliler böyle böyle ülkeyi o kadar yozlastırdılar ki yazık bence bazı salaklarda komiklik yaptığını zannediyo ayıp ya vallaha

ikRa

Banned
yani diyo ki ben .içim benim çocuğumda adıma layık olcak .iç olcak ilginç yakışır asenaya

[me|2wi$]

H & M
$ıLLıq ya..seri üretime de geÇsin bari..gerÇi ona özgü bişe diiL bütün suÇu ona buLmaq doğru oLmaz..hemen hepşi böLe bunLarın..bu saLaq bi de tutmush ayan beyan söLüyo..resmen kıjLar siz de böLe yapın güJeLL oLuo der gibi..ewLenenLer aptaL da bi o mu akıLLı...ah bi o potansiyeLe sahip oLsaydım bi tande de bn wururdum ona ama :eek:ut: :eek:ut: :eek:ut:

topunun köküne kibrit suyu...............!!!!!!!!!!!!!!!!

ercncn

New member
kaya Ç. yaptı normal birşey gibi butun medya peşine düştü ama kimse bunun bizim örf adetlerimize uygun olmadıgını nasıl böle bişey olur diye haykırmadı

asenada yapar artık başkalarıda yol acıldı sonumuz piç oldu artık

DayWalkerr

ABDUSSABUR
biri şu genel ev kadınına çocuk versin...Böle kötü kadınlarla işi olan varsa taabiii...

ayhan87

New member
onun taa a.q. ben ok lan olurmu öle sey kadın orossssssssspolok derdinde ne lan bu dünyaya getirecegi cocugu düsünmüyo sonunda ne olacak pij olacka tabeikide asena gibilerinin a.q.

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Pes vallahi kadın neyapacağını şaşırdı :S:S

HTML