asıl gülme garantisi burda aptal kız replikleri

break_boy

New member
Kiz : Anneme nereye gidiyorum diyim?
Hakan : Sinava de
Aptal kiz : Ne sinavina derse?!?
Hakan : Yerleştirme sinavi dersin.
__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________
Aptal kiz : Hani dondurma çikacakti burdan?
Adam : Biraz daha yala çikar...
Aptal kiz : Yalanci! Bu külah boş!
Adam : Ya siçtirma külahina, yala sen!
__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________
Aptal kiz : Ama bu çok büyük!
Abdi : Merak etme işimiz bitince küçülür.
Aptal kiz : Tamam o zaman.
Aptal kiz : Sen şimdi bunu benim içime mi sokacaksin???
Erkek : Yok hayir paket yapicam. Evde oynarsin.
Musa : Gel benzin istasyonculuğu oynayalim.
Aptal kiz : Nasil oynaniyor ki?!?
Musa : Sen araba olacan, ben benzin istasyonu olucam. Hortumla sana benzim koyucam.
Aptal kiz : Peki ama kurşunsuz olsun. Ayyy acidii...
Kemal : Hadi soyun burasi çiplaklar kampi.
Aptal kiz : Peki...
Kemal :Aaaa bak yerde elmas var.
Aptal kiz : Hani nerdee? Ahhhhh!
Goli: Sen artik kadinsin.
Aptal kiz : Ben o kadar büyümedim.
Maço: Yavrum bu gece beni bitirdin. Dile benden ne dilersen.
Aptal kiz :şeyy... özür dilerim...
Maço : Ohaaaa!?!
Aptal kiz : Bugün üzerimde bir ağirlik var...
Martin : istersen ben ineyim, sen altta pozisyon alalim?
Aptal kiz : Oluur.
Ekrem : Ohh, evet sevgilim.. Geliyoor..! Geliyor!
Aptal kiz : Nee! Toparlan Ekrem.! Kim geliyo?!?
Ekrem : Eben!
Aptal kiz : Ayyy Necati dur dur ezan okunuyo...
Necati : Haydaaaa..!
Aptal kiz : Peki sadece zara kadar sokucağini nerden bileyim?
Mahir :Falina baktik ya öyle yaziyodu. Merak etme, bana güven.
Aptal kiz :Haa doğru.
Aptal kiz : Yaaa Harun
Harun : Efendimm canim.?
Aptal kiz : Bu sivinin bademciklerime iyi geleceğine emin misin?
Harun : Sus ve yutmaya devam et!
Aptal kiz : Rifkicim bu sigarayi seksten önce mi içiyorduk yoksa sonra mi?
Rifki : Hrrrrrr
Aptal kiz : Ayyh biz böyle n'apiyoruz üst üste alt alta.. Aaa o şeyi bana mi sokucaksin ?
Adam kişi : Yaa kizim kes sesini ve seviş

chamfer

O Şimdi Asker
Ekrem : Ohh, evet sevgilim.. Geliyoor..! Geliyor!
Aptal kiz : Nee! Toparlan Ekrem.! Kim geliyo?!?
Ekrem : Eben!

bu güzelmiş :D

çekirdek

New member
Musa : Gel benzin istasyonculuğu oynayalim.
Aptal kiz : Nasil oynaniyor ki?!?
Musa : Sen araba olacan, ben benzin istasyonu olucam. Hortumla sana benzim koyucam.
Aptal kiz : Peki ama kurşunsuz olsun. Ayyy acidii...

:) :) warmı böle bi kız yaw :)

eshkia

New member
Aptal kiz : Ayyh biz böyle n'apiyoruz üst üste alt alta.. Aaa o şeyi bana mi sokucaksin ?
Adam kişi : Yaa kizim kes sesini ve seviş

zu ha ha :D

Leprikon

New member
Efet gerçekten güzeldi ama böle kısları nerden bulceaz yaa şimdi hepsi birbirinden akıllı falla yemiyorlar bu numaraları :D

gun1536

Banned
Aptal kiz : Peki sadece zara kadar sokucağini nerden bileyim?
Mahir :Falina baktik ya öyle yaziyodu. Merak etme, bana güven.
Aptal kiz :Haa doğru.

bomba bu

petar

New member
Nerden bulucam diye soruyosunuz bide kardesim ya hiç böle hatun olurmu benzin koyacam dicen iyi ben kapağı açıyımda sen depoyu fulle desin bari bide... Hahahaha......

[ RigaL ]

New member
Kemal : Hadi soyun burasi çiplaklar kampi.
Aptal kiz : Peki...
Kemal :Aaaa bak yerde elmas var.
Aptal kiz : Hani nerdee? Ahhhhh!

Bu baya güzelmiş :D teşekkürler

Gєηco

Altın Üye
hahahahaha gülmekten yarıldım yaniiiii :D

DeacoN.FRoST

New member
ilki çok iyi bence YERLEŞTİRME sınavı
-anne sınavda son derece başarılıydım
-aferin kızım kaç aldın
-valla arkadaşım artık kadın olduğumu söyledi
-neee!!!

Exaa

New member
bende bir bayan olarak alındım dogrusu :( ama böle tiplerde var işte :(

rampa

New member
teşekkürler!bu arada böyle kız varmı diyenlere var diyeceğim.yıllar önce bir kızla erkek çıkıyorlarmış.tabi erkeğin amacı kızı götürmek!kıza demişki"seninle evlenirim ama bir şartla bakireysen,yoksa ailem seni kabul etmez"demiş
kızda "ben bakireyim demiş"erkek inanmam görmem lazın demiş!kız nasıl olacak demiş?erkek sevişelim demiş!ve kızı götürmüş!kız bakire çıkmış.ama evlilik olmamış erkek pırrrrrrrr uçmuş!!!bu olay gerçek bizzat biliyorum

DeeRPaRtY

IRC Operator
Aptal kiz : Ayyy Necati dur dur ezan okunuyo...
Necati : Haydaaaa..!

Bi Yerden Tanıdık qeLio :-|

Allah Kimsenin Başına wermeSin :)

HTML