artık seni sevmiyorum..(kendim yazdım)

int_by_prt

New member
ilk defa böyle bi yazı yazıcam biliyorum sadece benim için önemli olacak.bu yazıyı bana yazdıran biri mi var?eskiden vardı artık öyle birini tanımıyorum.keşke eskiden olduğu gibi kalsaydı bende.bana seni seviyorum deseydi de içimi titretseydi,şimdiki gibi midemi bulandırmasaydı.onu herşeyden olmasa bile kendime göre önemli ona göre saçma şeylerden kıskanırdım ama bilmezdiki ben onun heğ iyiliğni düşünürdüm;zaten sonunda da gördü saçma şeylerin ne kadar önemli olduğunu ama iş işten geçmişti.onsuzken damar dinledim,içkiye vurdum,dersleri unuttum.o aradı normale döndüm ama benim için de geç olmuştu.istediğim gibi davranmak gelmiyodu içimden.onun yüzünden çok insanın kalbini kırdım,hiçbiri haketmiyodu kırık kalple dolaşmayı,hepsinden özür dilerim.bana söz verdi,tekrar senin olucam dedi,onun sözü benim için eşsizdi,tamam dedim tekrar dönücek onu bekledim ama dönmedi...işte bu da onu,benim içimde öldüren en son olay olmuştu..bana yalan söylemişti..yalan değilse bile korkmuştu,bensizlikten korkmamış,benle olmaktan korkmuştu..onun için sana elveda diyorum,kendine iyi bak,iyi ol,hoş ol falan demiyorum çünkü ilgilenmiyorum...beni ara demiyorum çünkü istemiyorum.bana geri dön demiyorum çünkü;emin değilim ama ben galiba artık seni sevmiyorum...

karizma_5

karizmatik
kardeşim emeğine sağlık,
duygularını güzel ifade etmişsin,
umarım en kısa zamanda vefasız yarini unutur ve hayata yeniden sarılırsın
saygılarımla

Gєηco

Altın Üye
bu KAdar benzeR bişy oLamaz..

int_by_prt

New member
evet bu tamamen gerçektir..ama artık o kişinin bi önemi kalmadı benim için..yerini dolduracak başkalarını buldum ve mutluyum..

1sc0rp!tX

Altın Üye
Yüreğine SAglık..

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
yüreğine sağlık

__ela__

şizoҒгєη сαdı
galıba soylenecek en guzel sey gecmıs olsun demek olur ama anlıyorum kı kafana takmıorsun o zman sefan olsun ;)

HTML