artık gidiyorum...

cliper1907

forum elektro gitaristi
yönetim bölümünde açtığım konuyla oradakilerle veda ettikten sonra sizlede veda etmek istedim arkadaşlar...
bu konuyu buraya açmamın sebebi benim için üzgün ama özel bir gün olmasıdır...:(
bu siteye ve sizlere çok alıştım ama malum olduğu üzere lise sonum ve üniversite hayali kuruyorum..!
ve sınava 4 ay kaldı...
dolayısıyla yarından itibaren sanal alem hayatım bitiyor sınavın ertesi gününe kadar.
yani 4 ay sizlerden uzağım. bu zaman zarfındada mod luğu yürütemiyeceğim için onunda alınmasını istedim yarın son günüm yani...
şimdiye kadar üzdüğüm kırdıığım ve tartıştığım bütün userlardan özür dilerim kasıtlı bişey yapmadım...
bilginize..!
bu siteyi ve sizleri çok seviyorum:hhaşık
ama geçici olarak ayrı kalacağız üzgünüm :(
sitenin en küçük modundan bütün hackhell ailesine küçük bir veda...
geri döneceğim
beni unutmayın...
saygılarımla kendinize iyi bakın...
pazartesiden itibaren yokum
selametle...!!!!

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
unuturmuyuz lem. sen calış derslerine biz buralardayız.

hadi güzel bir haberle dönersin inşallah :)

mchasso

New member
Dostum oncelıkle allaha emanet ol hersey gonlunce olur ınsallah hh senı unutmaz unutamazda ... umarım ulasmak ıstedıgın emellerıne bır an once ulasırsın..

Moderatör
Moderatör
Biz Burdayız Kardeşim.. Sen Sınavı Geç yeterki.. Görüşmek diLeğiyLe..

affetmez

New member
sana iyi dersler kardeşimmm hakkında hayırlısı olsunnn. görüşmek umuduyla... hoşcakall...

infatuate

İstirahatte
umarım dilediğin başarıyı yakalarsın, biz tüm hackhell olarak burda seni bekliyor olucaz =)

Vahh yazıkk :p Neyse sen derslerine ağırlık ver tabii geleceğin söz konusu...İnş. kazanırsın hayırlı haber getirirsin...Şimdilik hoşçakal... =)

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
umarım önümüzdeki 4 ay boyunca bir hastalık geçirmeyiz, doktorumuz 4 ay izinli çünkü ;)

herşey gönlünce olsun biz burda olucaz kazan ve dön aramıza =)

jewel

Wormwood
Moderatör
sınavda başarılar inşallah kazanırsın...

bim_28

Altın Üye
Başarılar dilerim iyi haberlerle dönersin inşallah...

AntidepresaN

New member
cliper1907 inşallah istediğin üniversitede istediğin bölümü kazanırsın..Başarılar diliyorum..

RuTH

Altın Üye
kendine İyi Bak CLip
Sınawda Hepinize BaşaRıLar DiLiyorum

HTML