"artık demokrat parti var çare var" BU SOZ ICIN DUSUNCELERINIZ

night_blue

New member
merhaba arkadslar demokrat parti için düsünceleriniz nelerdir

benım anlamadıgım susurluk ıle baglantısı oldugu halde bır sonuc cıkmadı demekkı emır daha buyuk bır makamdan gelmıs bu da sayın mehmet agarı sucsuz yapıyor ıc ıslerı bakanlıgı adalet bakanlıgı emnıyet mudurlugu ve valılık yaptıgı dönemlerde hakkında hıc bır dava acılmaması benı dusunduruyor. bu gibi nedenlerden dolayı sizlerden de bilgi almak istedim

A_K

New member
ben demokrat partı bu sozu ıcın cok dusundurucu buluyorum am yinede içimden güvenmek geliyor.

tellek

New member
Demokratmış ne demokratı be demokrat olan delikanlı gibi girerdi cumhurbaşkanlığı seçimine milletine ve milletin seçtiğine güvenmeyen adam bide çareden demokrasiden bahsediyor gülüyorum sadece

akant007

New member
merhaba arkadaşlar dp için düşüncemii sordunuz bende bu hakdan yararlanmak istedimm arkadaşlar bilindiği üzere bir susurluk olayı vardır bu daha millertişn kafasında gün gibi ordadadır ve bugün bünyesine aldığı sayın şanlı urfa millet vekili adayı sadat bucak ve ekibi hırsını alamamış olacakki daha 1 ay önce yine savcılık sahnelerindeydi arkadaşlar sakın bu ülke çetelere teslim etmeyin artıkk bu secimler bizim olmasada çoçuklarımızın geleceği ve unutmayın ateş düştüğü yeri yakar

dturkkan

New member
Demokrat parti tam bir fiyasko oldu. bu da yetmezmiş ki Sayın Ağar Türk siyasi tarihindeki en önemli bir partiyi de sildi (Anavatan Partisi).
birleşeceğiz vaadleriyle ortalığı birbirine kattı.
Bana göre Sayın Ağar çok çaresiz durumda. Şuan çok zor günler geçiriyor. seçim takvimi yaklaştıkça barajın altında kalma korkusu gitgide artıyor ve ne yapacağını şaşırmış durumda.
sayın Ağar unutmasın bir zamanlar karanlık insanlarla bağlantısını. susurluk davasında kendininde parmağı var. ve o araçdakiler her ne kadar vatansever olarak adlandırılsada derin devletin ta kendisidir.
bence devlet karanlık kişlerle birlikte olmamalı, sosyal devlet olmalı.
unutmasın abdullah Çatlıya sahte kimlik, pasaport verilmesinde bizzat Sayın Ağar ın imzası var. bunlar zaten ülke içinde ülke olmak isteyenler.
bize kimse karışmasın ama biz istediğimiz herşeyi yapalım. dövelim sövelim. yiyelim içelim.hortumluyayım geri almasınlar zihniyetine sahip.
o yüzden benim bu adam ve partisine karnım tok. artık gözümüz açıldı. geçsinler bunları.
benim yanımda ha Ganç Parti Lideri Sayın Uzan, Ha Demokrat Parti Lideri Sayın Ağar hiçbir farkı yok.
paylaşım için teşekkürler...

lazzuri53

"LazigoL"
Mehmet Ağar bu üLkenin iç ve dış kademeLerinde (yereL yönetim ve derin devLet) çaLışmış biri.. Eminim engin görüşLere sahiptir amma başbakan sıfatının yapabiLeceği pek şey oLmadığını biLdiğimiz için.. Kim geLirse geLsin o vaatinde kuLLandığı 'Türban Sorunu'nu çözemez meseLa..

react

Admin
Süper Moderatör
Şebnem şifır da ondaydı dimi :)

lazzuri53

"LazigoL"
şıfır ı biLmiyorm da Şebnem Kısaparmak da orada :D
eh oy için her yoL mübahtır,bişiden anLamasa da eğer oy potansiyeLi varsa "partimize hoşgeLdiniz" (Bkz. TatLıses,YağmurdereLi,YerLikaya,Kısaparmak,Memecan.. vs. vs. =D)

HTML