Arslan:"Bırakın Ben Cumaya Gidecem"

byskandal

New member
Evet arkadaşlar Cumhuriyete yapılan saldırıdan ve cumhuriyetçilerden birini öldüren ALparslan arslan bugün mahkeme karşısında aynen bu sözleri söledi "BIRAKIN BEN CUMAYA GİDECEM" :mad:

YA SÖVSEN SÖVÜLMEZ ÖLDÜRSEN BAŞINA BELA

Yorumsuz

Uzunefe

Altın Üye
neden sövmek istiyorsun onu anlamadım. ibadetini yerine getirmek elbet isteyecektir... işte bunu herkesin içinde yapması akılları karıştırıyor....

bvale

New member
işte sayın hocam bende onu anlayamadıgım için ne var ki bunda dedim arkadaımıza?

Revoo_

[D]evrimiçi
byskandal dostum haklısın gıcık olurum böle tiplere yanındayım dostum sonuna kadar

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
byskandal' Alıntı:
Evet arkadaşlar Cumhuriyete yapılan saldırıdan ve cumhuriyetçilerden birini öldüren ALparslan arslan bugün mahkeme karşısında aynen bu sözleri söledi "BIRAKIN BEN CUMAYA GİDECEM" :mad:

YA SÖVSEN SÖVÜLMEZ ÖLDÜRSEN BAŞINA BELA

Yorumsuz
aynı hisleri paylaşıyoruz.

lazzuri53

"LazigoL"
Tamam o durumdayken çıkıpta ibadetini yapamaz ama o adamı SÖVEN de...
nese...:mad: :mad:

bu arada lafımın çarpıltmasını istemem o heriften tamamen nefret ediorm,çünkü şu anda deli veya akıllı rol yapıor,tamamen bazı kişilerin gazına gelmiş durumda ve ben bu tiplerden ve bu gazı verenlerden nefret ederim:mad: :mad:

ama her kim olursa olsun İbadetini Yapmak İsteyen Bir Müslüman'a Küfretmek İsteyenden de TİKSİNİRİM!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
orada ıbadet etmek ıstemesıne kım kızabılır kı. bu kadar basit düşünmeyın.

o durumda bunu soylemesı zerre kadar şerefi olmadıgı gösterir

osiris_cemo

New member
Mahkemede duruşma sırasında ibadet edeceği tutan bu insan müsvettesinin tez vakit gebermesi gerek.

En komiğide baştan babası benim evladım böyle birşeyi nasıl yapar derken mahkemenin önünde ağzından salyalar saçarak höykürmesi anırması ve milli değerler? üzerine veciz sözler sarf etmesiydi.Demek bu zavallıyı yetiştiren zihniyet böyle bir şey ve bu zat-ı hâr (hâr=Farsça eşşek manasında) a söylenecek söz yok bu baba kılıklı kütükte "milli eğitim müfettişi" AKP nin tüm zihinleri bu kütükle aynı.ve bizim şanssız çocuklarımız bu gibi örümcek beyinlere emanet

lacrimalis

New member
zavallı insan hala Allah yolunda savaştığını zannediyor halbuki bi açıp okusa Allahın verdiği canı Allahtan başkasının alamayacağını ve bağışlanmayan tek günahın kul hakkı yemek olduğunu bir insanın yaşama hakkını elinden alan bir insanın allah katında yeri olmadığını ve ibadetin içten yapılınca ibadet olduğunu bunları bi bilse zaten adam olurdu...

mynmisearl

New member
Adam birileerini de işin içine çekmeye çalışıyor mesela suikast ettiği bir kaç kişinin adresini fethullah gülen'in amca oğlu kemallettin gülende aldıığını söylüyor namaz da sanki onlarla bir bağının olduğunu onlarında bu işte olduğunu göstermeye çalışıyor adam saçmalıyor tamamenonca sefer dur adliyede namaz aklına gelsin hem namaz kılan bir adam nasıl başkalarını öldürmeye kalkabilr.

Revoo_

[D]evrimiçi
osiris_cemo dostum haklı biz çocuklşarımızı bu gibi lerine nasıl emanet edicez buna hangi anne babaın gönlü el verir? bölelerini asıcaksın başka yolu yok

HTML