ArKdaşLar rapid'e bu sefer kesin çözüm !!!!

sago_keyy

New member
yapcağınız şey çok basit diyelim rapid size bi sonraki download için 20 dakka beklemenizi sölüo tek yapmanız gerek adsl fişini çıkar tak yapın sayfayı yenileyip beklemeden indirmek...

sago_keyy kıyağını yapdı
bi teşekkürü çok görmeyin...

teknoloji

New member
Arkadaşlar fişi çekmenizede gerekyok.pc den bağlantıyı kesip yeniden bağlanın yine oluyor.
denedim.

freearas

New member
e günaydın :) ama size bi not daha internet seçeneklerine girin tanımlama bilgisi sil e tıklatın sonra modeme reset atın yada fişini çıkarın tekrar takın ;)

real35

New member
modeminizin içine girip reset atabiliyorsunuz başka bişeye gerek yok fiefox ta öle yani modeme de 192.168.1.1 ya da 192.168.2.1 gibi ip numaraları ile girebilirsiniz disconnect connect yapınca sorun kalmaz rapidde

enessx

New member
Benim daha iyi bi fikrim var :D Modeme İnternet Explorer ile girip "Save and Reboot" yapın.. Güvenli restart ;)

mic999

New member
yenisin galiba... bu numara taş devrinden kalma bee...hatta rivayete gore bunu ilk Fedin(çakmaktaşlar) oğlu Barnin (moloztaşlar) kızıyla bulmuş

bende bişi sorucam bende zoom x6 modem var bu numara benim modeme sokmuyor acıp kapatınca bile hala zaman işliyor ...bu konuda bilgisi olan varmı ????

heirofking

New member
vayyy bee çok ilginçmiş biz bunu neden akıl edemedikki daha önce :D

H4l0

New member
mucitat' Alıntı:
denedim çalışıyor ama sadece bir defaya mahsus ikinci kapatıp açtığında yemiyor nedense

Biraz bekle fişini çekince istersen 100 defada yer 1000 defada.

tabi bu değişken iplerde geçerlidir sabitlerde beklemeniz lazım.

modeme reset atınca yeni ip adresi alıyor ttnet den böylece rapid den yeni ip adresinizle güzelce download işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Fakat bu rapide kesin çözüm fln değil proxy veya buna benzer yöntemlerle rapid'den aynı anda birden fazla dosya indirebiliyorsunuz. Bazı yöntemlerlede flash get veya başka bir hızlı download yazılımı ile rapid'den dosya çekebiliyorsunuz. tabi bunların yanında bu biraz basit kalıyor ama yinede paylaşmak istediğin için sağol :)

...​

psykopat81

New member
rapid e modemle çözüm bulan arkadaşlar yardım edermisiniz?

ben başka biryerden wireless ile bağlandığım için modemi açıp kapatamıyorum haliyle.. tekrar ip nasıl alacam arkadaşlar? yada işe yaramazmı bu yöntem?

HTML