arkadaslar varmı bu hatayı coze bilecek ??

tavukçiftliği

New member
internet explorerı sil sora mozillayı kur:Den kısa çözüm..yok internet explorer kullancam dersen baştan yükle çözülür..ama internet explorer genelde bu hatayı veriyor..uyuz oluorm kendilerine...mozilla 1 numara:p

Solariz

Administration
bir çok nedenden dolayı verebilir expolererın çökmüş olabilir kitlenmiş olabilir tamamen yeniden kurman daha saglıklı ve soruna kökünden çözüm olucaktır.

ringmaster

New member
Na kasıyosun hocam ya bir haftadır boşuna uğraşıyosun. Bas formatı yeniden kurman en fazla 2 saat. tertemiz birde İE 7,0 kurarsın nemo problemo
Mozillacı arkadaşlara şunları söyleyeyim bende explorer 7,0 a kadar mozilla kullanıyodum ama 7,0 ın grafik yüklemeleri mozilladan çok daha hızlı ve mozillanın hemen hemen her fonksiyonu mevcut. İndirme Yöneticisi hariç:(

uyucu

New member
slm mozillayı ie u silmeden kurdum sonsuz calısıyor fakat sonra prog.filesdan sildim ,ama hala aktif, prog. ekle kaldırda bulamadım.nasıl silecem ie yi

aygungokhan

New member
ringmaster' Alıntı:
Na kasıyosun hocam ya bir haftadır boşuna uğraşıyosun. Bas formatı yeniden kurman en fazla 2 saat. tertemiz birde İE 7,0 kurarsın nemo problemo
Mozillacı arkadaşlara şunları söyleyeyim bende explorer 7,0 a kadar mozilla kullanıyodum ama 7,0 ın grafik yüklemeleri mozilladan çok daha hızlı ve mozillanın hemen hemen her fonksiyonu mevcut. İndirme Yöneticisi hariç:(

Evet katılıyorum ie 7.0 ın grafik yüklemesi mozillaya göre ve önceki sürüm ie'ye göre cok daha hizli.Ama opera 9.01 de ondan hızlı : )

HTML