Arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Prince

New member
arkadaşlar merhaba ben uzunefe. bu hesap da bi arkadaşın hesabı ödünç aldım ondan banlık dönemlerimde. daha şimdi görüyorum . gereksiz bir insanın teki hakkımda bir sürü yazı yazmış. buradan sadece likablex dostuma teşekkür ediyorum . yorumları okudum ki beni savunan sadece o olmuş. başka yerlerden c/p yapabilirim ama bu sitenin amacı paylaşmak değil mi ? eğer mesaj arttırmak isteseydim bunu bu forumdaki gördüğüm en az 20 - 25 kişi belki de daha fazla kişi gibi hep teşekkür mesajları yazardım . amacım seviye de yükseltmek değil . benim için ha daimi üye olmuş ha çırak olmuş önemli değil.ve yemin ederim ki attığım mesajların yarısı arşivimden alıntıdır. saolsun sorunlu dostum bana uyarıda bulundu . ben elimden geldiğince başka bölümlere yöneldim . elimden geleni yaptım ama yine de banlandım. benim için ban yemek o kadar da önemli değil. hiç kalbim kırılmadı da bunu yapan arkadaşlara. Bir yerde disiplin sağlanması lazımdı. benim dark_angel a ve smodlara ve diğer mod arkadaşlara bir önerim var. eğer fazla mesaj atan kişi banlanacaksa ya her üye için her bölüme günde 5 yada 6 topic açma sınırı konsun ya da bir kere büyük uyarı yapın . uyarıyı dikkate alanlar zaten yaparlar . ama almayanlar banlanır .

Teşekkür Ederim...

ahmetcan

New member
Uzunefe bu konuda biraz abartmışsın bişey söleyemicem aşırı derecede fazla konu açmışsın. İşin kötüsü bu msjların okunma oranı o kadar az ki kimse ilgilenmiyor ya da yorum yapanlar işi gırgıra vuruyor. Ben ce banlanmanın en önemli sebebi bu. Sorunlu seni gerektiği şekilde uyarmıştır bundan şüphem yok. Ama sen ısrarla çok yoğun bi şekilde konu açmaya dewam etmişsin. Demek istediğim bi süre uyarıyı dikkate alman lazımdı ve beklemen lazımdı. Çok ilgi çekici konulara yer vermemen ve verilmiş konuları da çoğu zaman tekrar vermen de seni frenlemeliydi söliceklerim bu kadar...

react

Admin
Süper Moderatör
Sınırlama bir forumda hoş durmaz, sonuçta burası paylaşım sitesidir.. Ancak o kadar abarttınki olayı mod arkadaşlarımız senin açtığın başlıkları düzene sokabilmek için saatlerce uğraştı (ben dahil).. Foruma birşeyler yazarken biraz daha ince eleyip sık dokumak gerek, sanki bana her bulduğunu atıyormuşsun gibi geldi ve seni çok kibar şekillerde 3 4 kere uyardım + pm de attım. ancak senin ertesi gün aynı ritimle devam ettiğini görünce yapılması gerekeni yaptım..

Prince

New member
saolun arkadaşlar . ben de durup açtığım konulara bakıyorm hakikaten aşmışım durumu. ama bi çocuk vardı hakkımda gerizakalı falan demiş . onu iyi ki banlamışlar hakikaten işler büyürdü . o çocuğun inanamayacağı boyuta gelirdi.
dostum bu arada uzunefehackhell.com a çok güldüm yaa sabah sabah

bazı konuları rastgele açtığım doğrudur ama hepsi arşivimde olduğu için bu kadar yükleme yaptım . yani sonuç olarak ben haksızım siz haklısınız . ama sorunlu dostum Allah aşkı için tınlamadın falan deme :D benim nedense forumlarda mesaj görememe gibi bi durumum var .

Yuc3L

New member
acık konusayım, arada sırada geyik kısımlara bakarım, ama hiç uzunefenın actıgı bi thread e bakmadım...

'StİnG'

Banned
ben zaten ip adresin den sölemiştim Sorunlu abicim bu kullanıcı ...
bizim başlık mafyası uzunefe dir diye ....
bak doğru çıktı oymuş ;)
uzunefe sana gelince başlıkları secmiyon ne bulduysanb atıyosun buraya ....
bana öle geldi ki bi forum sditesini burya aktarıyosun :p
neyse ben ce cezayı hak ediyodun sorunlu nun dediği gibi çok başlık açtın sen ve de modlara iş verdin aynı konuların saptanması konusunda ...uyarı da yemiştin ama dikkate almadın .... ben ce banlanmakta haklıydın ...

react

Admin
Süper Moderatör
bu başlık hala açık mı ? pardon :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML