arkadaşlar yardıma ihtiyaım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafaz6

New member
arkadaşlar benim bilgisayara geçen günlerde aşırı akıma tutuldu ve monitör gümledi herneyse değiştirdik elimiz değmişken bi formatlıyayım dedim formatı kabul ettiremedim yani işletim sistemi cd' sinde eksik dosya sinyali verdi bende yeni cd çekip tekrar denedim ama yine olmadı derken hiç açamadım. bende başka bi bilgisayarda hard diske format attım. ama şimdide windowsu çalıştıramıyo çalıştırmam için ne yapmalıyım biraz sıyırdım aklıma bişi gelmiyo yardımcı olursanız sevinirim.:eek: :eek:

ABSTRACK

New member
harddiskinde problem olup olmadığını öğrenmen lazım. ancak ilk önce rami bir değiştir.çünkü ramler arıza yaptığında bazen makine açılır ama sistem açılmaz.birde makinede başka kart takılıysa tv kartı vs. onları da bir çıkar.bunları bir dene olmazsa başka şeyler deneriz. ama ilk önce ramleri değiştir.unutmadan ide kablolarını da dene.

mustafaz6

New member
ramda sorun olacağını sanmıyorum çünkü normal açılıyor. ondan sonra windowsu başlatılamadı gibi sinyal veriyo. güvenli modda başlat, en son güvenli modda başlat felan ççıkıyo

mastercem

New member
güvenli modda çalışıo mu peki?? ayrıca abstrack'ın dediği gibi esas gerekli kartlar dışındaki tv kartı vs. çıkar bide gerekli olmayan donanımları bilg.dan çıkar. yani webcam, bluetooth vericisi vs. umarım çalışır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML