arkadaşlar yardım!!

yurekburuk

New member
bilgisayarıma bir adet klasör şifreleme programı kurdum buraya kadar herşey normal ama ondan sonra başka bir dosyayı sağ clik gizle yaptığımda artık o dosyayı bulamıyorum + araçlar >> klasör seçenekleri >> görünüm >> gizli dosyaları göster >> uygula >> tamam dediğimde hiç bişi olmuyor açıp tekrar baktığımda "gizli dosyaları gösterme" olarak işaretli yine yardımınız olabilirmi ?

TEKNİSYEN4

New member
klasör veya dosya adını tam olarak biliyorsan Başlat>>Ara'dan bulabilirsin.
Ayrıca klasör veya dosya şifrelemek veya saklamak istiyorsan "folder lock veya lock folder" mükemmel programlar dene derim forumda var.

Boschwer

M€SHGUL
forumda ARA seceneklerden gizli veya görünmeyenleri GÖst€r isaretle
1- Folder Lock 5.9
2-Folder Lock 5.7.5
3-Portable Folder Lock v5.9.0 (BEST of the BEST!!!) :hhmanD :hhmanD
4-File Lock 6.1.4
5-Folder Lock v5.8.0

yurekburuk

New member
klasör veya dosya adını tam olarak biliyorsan Başlat>>Ara'dan bulabilirsin.
Ayrıca klasör veya dosya şifrelemek veya saklamak istiyorsan "folder lock veya lock folder" mükemmel programlar dene derim forumda var.
arkadaşlar sorun bi klasör şifreleme programı bulma değil elimde zaten mevcut olan bi klasör şifreleme programı var !!.. sorun onu kaldırdığım halde hala klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster butonunu işaretleyememem !! işaretlesemde bir değişikliğe sebep olmaması

hemenyardim

New member
Arkadaşım bu son günlerde çok yaygın olan gizli dosyaları göstermeyen Amvo.exe virüsüne benziyor.

http://rapidshare.com/files/135041860/ComboFix.rar

adresinden ComboFix malware programını indir.
Temizleme aşamaları :

1) Bilgisayarınız normal kipte açıkken güvenlik yazılımlarınızı geçici olarak devre dışı bırakın.

(ben güvenli kipte başlatmadan Virüs programı yaparak yaptım gayet başarılı...)

2) Combofix.exe yi masaüstünüze indirin ve oradan çalıştırın..Vista kullanıyorsanız yazılım üzerinde sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır”a basarak çalıştırın.

3) Karşınıza bir uyarı penceresi gelecek. Çıkan tüm uyarılara “Evet” veya “Yes” deyin. İşlemin bitmesini bekleyin.

4) Bu aşamada klavye veya mouse’a dokunmayanız. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra Son olarak işlem bittiğinde bir rapor penceresi gözükecek.. Ondan sonra işlem tamamlanmıştır..

HTML