arkadaşlar yardım lütfen bakınız

BURG

New member
arkadaşlar şimdi benim bi problemim var hani ev kullanıcılıarı böyle forum yada maillerine ulaşmak için tekrar şifre ve kullnıcı adlarını yazmalarına gerek kalmadan bilgisayarlarını açtıklarında otomatik olarak online görünüyorlarya benim daha önce öyledeydi son bir kaç aydır giriyorum her girdigim sitede tekrar şifre kullanıcı adı yani bilgisayar kayıt etmiyor bunları neyapmışmıdırki bunlar her girdigimde tekara soruluyor bu arada kayıt defteri düzenleyici bir program kullanıyorum şimdiden teşekkürler

Blade

BaBaCaN
firefox kullanıyorsan program ekle kaldırdan sil tekrar kur ben öyle yaptım düzeldi..

not: yer imi varsa yerimlerini tıkla yerimlerini düzenle de yedeklemeyi tıkla ve yedekle baştan kur..

BURG

New member
internet exproler 8 kullanıyorum gerçi daha öncede buydu ama bundan kaynaklandıgın sanmıyorum ikicisi
not: yer imi varsa yerimlerini tıkla yerimlerini düzenle de yedeklemeyi tıkla ve yedekle baştan kur.. bu dediklerin nasıl yapılacagını bilmiyorum

__crazy

New member
Bende de öyle HackHell'e giriş yaptım ana sayfadan bi konuya girdim tekrar giriş istiyor "Beni Hatırla" seçeneğini işaretlememe rağmen

Blade

BaBaCaN
internet exproler 8 kullanıyorum gerçi daha öncede buydu ama bundan kaynaklandıgın sanmıyorum ikicisi
not: yer imi varsa yerimlerini tıkla yerimlerini düzenle de yedeklemeyi tıkla ve yedekle baştan kur.. bu dediklerin nasıl yapılacagını bilmiyorum
ie8 kullanmadığımdan bilmiyorum ben firefox kullanıyorsundur die yazdım..

HTML