arkadaşlar yardım edermisiniz? yeni topladığım bilgisayar hakkında..

skorpio

New member
arkadaşlar yeni kurduğum sistemim çalıştıktan kısa bi sure sonra takılma yapıyo hiç bir işleme müsade etmiyo.. kısa aralıklarla takılmalar devam ediyo bilgisayarı 5 saniye kullanıyorum 15 saniye bekliyorum ... guvenli modda açtığımda hiç bir problem yok...
gorev yoneticisi performanstan takip ettim işlemci o 5 saniye çalıştığı zamana geçmeden once bi atak yapıyo %100 çalışıyo takılmadan kurtuluyo sonra bi takılma daha

aletin özellikleri p4 915 işlemci intel 945 gtp anakart 512*2 1gb rem asus x1050 vga 160 hdd 500 w server tip kasa

format atıyorum kurulumda takılma yok kurulduktan sonra da tıkma yok driverları yuklerken kendini belli etmeye başlıyo bi muddet bişiy yok akşamdan sevdiğim kişisel dosyaları programları atıyorum oyunları yukluyorum sabah açıyorum başlıyo takılmaya akıl erdiremedim.. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar kolay gelsin pc nize ve size sağlık....
:vur

canyahmet

New member
bilader bence sendeki driverleran sürümüne bi bak derim sen bide şu takılmayı iyice bi anlat belki bir driverinde virüs falan vardı ben yada onlarda değlse işletim sisteminde sorun vardır

shangai11

New member
arkadaşım sen tekrar format at yeniden bilgisayarı kur ama dikkat et bir yerlerde hata yapıyor olabilirsin. Birde driverlere dikkat et düzgün yüklendiğinden emin ol. Ve en son güncel driverleri yükle.

HTML