arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

tastes80

New member
mrb arkadaşlar.size bir sorum olacak. internettn (mesela rs'den) bir dosya indirriken download butonuna tıkladığımızda windowsun kendi dosya indirme ekranı ortaya çıkıyor.
dosya indirmek için onu kullandığımızda bazen kendi kendine kapanıyor ve o ana kadar inen kısım da silinmiş oluyor.bunu önleyen bildiğiniz bir program var mı.yada direkt r.shareden download yapmamıza yarayan bir program varmı?yardımınız için teşekkürler.:melek

RomeoMAD

JusT B€
ben premium kullandigim icin flashget download menager vs gibi programlar kullaniorum sorun olmuyor
ama sen galiba free olarak indirmekten bahsediosun bunun icin explorer kullanmamani oneririm,abuk subuk hatalar veriyor.
Firefox yada mozilla kullanirsan senin icin daha iyi olucaktir,hatalari minimum seviyededir

legolas53

New member
free kullanıcı olarak ! RomeoMAD'e dinlemelisin mozilla ile indirirsen daha sağlıklı oluyor ! kaldıki dediğin hata aylık ortalama günde 10 dosya indiriyorum ! bunların bir tanesinde dediğin olay yaşanmıyor ! çok az denebilecek seviyede yaşıyorum o hatayı !

kedma

New member
bende premium kullanıcı oldugum icin internet download maneger (idman) kullanıyorum vede 15 parcadan baglantı kurdugu icin cok iyi indiriyor. aynı zamanda RS premiumsuz linklerini de indiriyor ama baglantı kesildiginde hic bir program RS premiumsuz devam etmez... anca bastan baslata bilirsin..

HTML