Arkadaşlar Windows Xp Yerel Disklere Girmede SORUN yaşıyorum

Baver

New member
Arkadaşlar bilgisayarıma virüs bulaştı, format felan attım.. Formattan sonra bi daha yerel disk c ve d ye giremez oldum. Yerel disk c yada d ye tıkladığım zaman birlikte aç penceresi çıkıyor. Bende araç çubuğundaki klasörleri tıklayarak girebiliyorum.. Bu sorunumu halledebilecek biri varmı varsa bana mesaj yazsın yada bu konuyu cevaplasın.. Teşekkürler..

zorooo_06

New member
formatı nasıl attın... xp cd si ile başlatıp C yi tamamen silerekmi, birde D sürücüsünde yüklü program varmı...

Baver

New member
formatı nasıl attın... xp cd si ile başlatıp C yi tamamen silerekmi, birde D sürücüsünde yüklü program varmı...
xp cdsi ile yaptım.. cyi tamamen sildim.. d de ise program yüklü deil...

alper1789

New member
önce bootable antivirüs cd si ile sistemi tarat;kaspersky ya da g data ile.ondan sonra c yada d sürücüsüne mouse sağ tuş/özellikler/araçlar/hata denetimi/şimdi denetle deyip her iki seçeneği işaretle ve bitmesini bekle.sorunun çözülecektir.aynı şeyi flash diskler içinde yapabilirsin

kakarcil

New member
Ilk önce Unlocker diye programi indir.Sonra hehangi Klasür gir üstte cubuk da ekstralardan<klasür secenegi<Bakis<Korunan isletimsistemini gizle olan yerdeki x kaldir ama isin bitince yeniden x isareti yapacaksin ...

Unlocker ile RECYCLER ve System Volume Information lari sil ve PC yi yeniden baslat bu kadar.Isin bitince koruma isletim.....isareti unutma ok

burak_125

New member
arkadasım onun cok basıt bi yöntemi var ARACLARDAN KLASÖR SECENEKLERİNE TIKLA ORDAN GİZLİ KLASORLERİ GÖSTERDE ORDA KORUNAN İŞLETİM SİSTEMİ DOSYALARI GİZLE YAZAN SECENEGE TIKLA UYGULA DE AUTORUN DİE BİSE CIKACAK C YADA D DE ONU SİLDİKTEN SONRA DÜZELECEKTİR BENDEDE AYNISI OLMUSTU DAHA SONRA İYİ Bİ ANTİVİRÜSLEDE TARATIRSAN Bİ DAHA KARSILASMASSIN BÖYLE Bİ KONUYLA

fdmaras

New member
Bu gibi durumda "combofix" adlı bir temizlik programı var. Onu netten indirip masaüstüne sonra çalıştır ve bekle. İşlem bittiğinde bilgisayarın temizlenmiş olacak.

HTML