Arkadaşlar siz olsanız hangisini şeçersiniz?

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    76

m3rih

New member
Arkadaşlar yeni laptop alacağım bir türlü karar veremedim, kafam çok karışık. Bi windows bide macintosh arasında gidip geliyorum. Akıl akıldan üstündür diyerek sizlere soruyorum. Siz olsaydınız hangisini şeçerdiniz?

Arkadaşlar nedenlerinide yazarsanız benim açımdan daha faydalı olmuış olur. Teşekkür ederim...

manga258

New member
ben mac kullanıcısıyım ve tasarımı olsun kullanıs olsun hiçbirini MAC'a tercih etmem,(benim kendi şahsi görüşümdür)

Cαη

New member
Yüksek performans istiyosan yani oyun,film,TV gibi uygulamaları yapcaksan sana Toshiba veya Asus öneririm. Ben Toshiba kullanıyorum ve hiç problemim olmadı şu ana kadar.

Toshiba'dan şaşma :D

my!

New member
toshibayı tercih et derim a300 serisi ileriye dönük bi makina olduğu icin ilerdede bi sorun cıkartmaz ve yedek parcasından teknik servisine kadar türkiyede geniş bir alanda hizmet etmekte olduğu icin rahatca bozabilrisin:D (tabi keyfi pc bozcak kadar paran coksa) ayrıca toshıbayı işi iyi bilenler yapmış
BENİM TERCİHİM TOSHİBA

nevorapat

New member
arkadaşım ben 7 yaşında beri mac kullanıyorum eger tasarım için alcam diyosan mac tek gecerim ama oyun filan diyosan asus ama şöyle düşüne bilirsin macpro alırsan windows ve mac(10.4,10:5) işletim sistemini kaldırabiliyor aynı anda eger mac alırsan ama format atmayı filan bilmiyosan alma çünkü sayılı kullanıcı oldugu için baya para alıyolar bide macler çoook uzun yıllar calışabiliyor 7,8 yıl rahat gidiyo seni aydınlattıysam ne mutlu bana

m3rih

New member
çok saol nevorapat arkadaşım şu ana kadar hiç mac kullanmadım ama windowstan mace geçmek istiyorum artık bende kararsız kaldım format sorun olacagını sanmıyorum çünkü ekranda ne yapacakların yazıyor zaten cd yi takınca ben normal ev kullanıcısıyım anak türkiyedeki şu tasarım olayını anlamıyorum amerikanın nerdeyse %50 si apple kullanıyor bunların hepsi tasarımcı mı? Daha kararımı veremedim sonra piman olurmuyum?

HTML