Arkadaşlar ne olur yardım edın cafedeyım acıl cvp ayzarmısınız ???

NoGranT

New member
arkadaşlar format attım ve pc dekı yerel ağ bağlantısı yok çıkaramıyorum dolayısıyla nete gıremıyorumy apmam gerekenı yazaarmısınız ne olur cafedeyım ya AĞBALANTILARIM -SAĞTIKLA-OZELLIKLER dedığımde orda yerel ağ balantısı yok Help Mee Noelur...

MORE

New member
format attığında Windows kurulurken en son ağ bağlantıları kuruluyor ve bu bilgisayar yerel ev ağı üzerinden bağlanıyor felan diyor...ve formattan sonra direk internete bağlanıyor olması lazım...benimki öyle oluyor...ama daha iyi bilen biri varsa yardımcı olur umarım...

NoGranT

New member
nasıl arkadaş ya bıraz açıklarmısın daha başka bıldıın warsa yazarmısın cafedeyımde sure bıtmesın yaf ? ağ balantılarını goruntule dıyom yok bısı nasıl yapacam olmuyo hamachı yukluyom onun ağı cıkıyo ama yıne gırmıyo 192.168.1.1 denıyom gırmıyo orayı bıle acmıyo ne yapmam gereklı ? ne olur yardım edın bea Help meeaaaa

beyaztr35

New member
Arkadasim internet explorer saga tikla ozellikler-baglantilar-ayarlar bolumune gir
ordan TCIP ayarlari,ag ayarlari olmasi lazim gerekli kutucuklari isaretle

NoGranT

New member
Arkadasim internet explorer saga tikla ozellikler-baglantilar-ayarlar bolumune gir
ordan TCIP ayarlari,ag ayarlari olmasi lazim gerekli kutucuklari isaretle
kardeş bulamadım suan cafedekı pc den bakıyorum expoler sağ tıkladım ozellikler bağlantı TCIP bulamadım bunu kardeş

Ya bu TCIP AĞ BALANTILARIMDA DEILMIYODİ ŞÖYLE : AĞBALANTILARIM SAĞTIKLA OZELLIKLER yerel ağ bağlantısı sağ tıkla ozellikler işte burda war

İŞTE SORUN BURDA İŞTE O AĞ BAĞLANTILARIMIN OZELLIKLERINDEKI YEREL AĞ BALANTISI YOK YOK işDE AZINA (*sansürlü kelime* ) off daha yorum beklıyorum bole hachellde takılı verdım tek çarem sızsınız beyler hadı bea

_MAMİ_

ƒσяєωєя &#8
eternet kartı driver i yüklü deil :d anakartın marka modelini googla yaz indir sorun çözülür

gorkem006

New member
arakdaşa katılıorum benım pcde böle olmuştu senın degıın gıbı ethernet kartını pce tanıtmamışım ondamnmış cdsıde yoktu pc cıe gıttım adam 5 ytle yaptı yapamsassan pccı yapar ama sen netten de bulabıılırsın arkadaşın dedıgı gıbı ethernet kartını driverını anakretın modelıne göre bul yukle
kolay gelsın

Zeytin

Zeytin&Limon
Ethernet driveri yüklendiğinde sorun çözülecektir eğer mümkünse anakart markasını alalım biz internetten bulup sana yazabiliriz..

HTML