arkadaşlar mutlaka okumalısınız !! fake ile ilgili..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dolby

New member
yaa arkadaşlar ben bundan 6 gün önce.. bir msn adresi çalmak için mail fake verdim siteye nsıl yapılacagınıda anlattım herkes fake olsgunu bilmeyip.. kendisi yapmış 10-15 kişinin şifresi bende lütfenn ii ce okuyarak yapalım şu işlemleri .. ayrıca 1-2 taneside yazısı şu ; "sen kendini uyanık mı sanıosun" halbuki farkında deil p yazısı ile birlikte İP adreside bende oluo :sigara: ama nese herkesi uyarmış oliim saygılar !!

yamakası

New member
fake in nasıl çalıştıgını bilmeyenler kullanıyorlarsa ben ce dewam etsinler...en azından heryere atlalamyı öğrenmiş olurlar... sen de burda değilde verdiğin konuda açıklamanı yapsaydın daha mantıklı olurdu.

dolby

New member
anlatmaya çalıştıgım şu

bak ben bundan 5-6 gün önce msn adresi çalmak için siteye mail fake verdim vede nsıl yapılacagını da ögrettim ama kimse yazıklarımı okumadan direk kendinde uygulamış vede çogu kişinin şifresi bende dedğim şudur herkes yazıyı sonu na kadar okusun ayrıca bazı kendini bilmzelerde.. bnm lamer oldgumu düşünüolar .. sinirmi bozular !!

dolby

New member
Hemen Hmen 20 Kşinin şifresi Bende Sölemek Istdiğim Millet Yazilarin Tamamini Okumuo !!! Okuyun Diorum Sende Okumuosun Helboy Bellii !!

Fake Ile Iligli Konuma Görmemişssen Ben Bi şey Yapamam Ki Bnm öle Bi Konum Var !!

Hell

Başarıda bir sanattır.
Profilinizi Kaba Taslak inceledim açtığınız konuların hiçbirinde fake ile ilgili birşey göremedim daha çok "gereksiz" diye nitelendirdiğimiz konularınız var + çoğuda kilitli durumda..

bu yazınızı eğer verdi iseniz fakenin konusuna yazın burda işi yok kapattım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML