arkadaşlar lütfen yardım ne olur (delirecem)

drxxx87

New member
arkadaşlar bende xbox 360 var internetden medal of honor indirdim .dvd ve .iso dosyası eksiksiz bir şekilde. sonra double layer dvd aldım (8.5 gblık) imgburn programıyla yazdırmaya çalıştım 2.4 x hızla ama resimdeki gibi hata veriyor 3 tane double layer dvd harcadım tanesi 3 lira :angry:

drxxx87

New member
peki o programla yazdırdığım zaman xbox da çalışır mı? bu resim deki sorun ne anlayan var mı arkadaşlar lütfen bir bakın yardım edin lütfen....

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Resimde BD-ROM diye bi ibare gördüm sanki. Benim sanal sürücümde öyle bi ibare varda.. Orda bi yanlış yapıyo olmayasın.. ?

drxxx87

New member
ne gibi yanlış hardrymer anlamadım?evet sanal sürücü var bilgisayarda deamond tools yüklü şu an pc de sürücü kısmında bd rom sürücüsü(d) bu sanal sürücü,bd-rom sürücüsü (E) diye iki dvd rom var ...yani yazdırırken ne yanlış olabilir?yazdırmaya başladı yüzde 16 civarı işte resimde görülen hata çıktı....

seloboy

New member
bu hata hep %16 ya gelince çıkıyorsa.. internetten indirdiğin kalıp bozuk inmiş olabilir.
bazen internetten indirilen şeyler sorunlu inebiliyor. tekrar indirmeyi deneyebilirsin.

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Yani resimde bana yanlış gibi gelen kısım, kalıbın olduğu yer C: üzerinde Downloads kısmında. Ama bir altta yazan İnformation kısmında sanki hedef sürücü Sanal sürücü gibi geldi bana. Yani kalıbın yazdırılacağı hedef sürücüyü bir kontrol eder misin? Hedef fiziksel sürücün olsun. Belki gözden kaçan ufak bir detaydır. Ayrıca eğer netten tekrar indireceksen www.zamunda.net çok güzel bir torrent sitesi. Hackhell'de paylaşıldı şuan davetiyesiz üye olunabiliyor. Zamunda'ya üye ol ordan sağlam olanı bulabilirsin.

drxxx87

New member
arkadaşlar nasıl oldu bilmiyorum ama philips dvd -dl aldım rastgele....bunu dvd yi yazdırdım ve xboxda oynayabiliyorum..neden diğer dvd ler olmadı da bu dvd de oldu veya rastgele mi oldu anlayamadım..
ilginiz için teşekkürler

HTML