arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim

pireee

New member
:melek arkadaşlar sizin bilgilerinize ve düşüncelerinize ihtiyacım var.
windows um ve internetim yavaşladı, 1 aydır böyle, mesela belgelerimde bi klasör açtığımda kapatırken biraz bekliyor ondan sonra kapanıyor, window' ta bu sorunum var
internette ise, internete girdiğimde biraz bekledikten sonra kendiliğinden site açıyor
(temiz sürücü diye bi site açılıyor ) ve sonra anti virüsüm virüs uyarı vermeye başlıyor bu siteyi nasıl yok edebilirim bilgisayarı nod 32 ile tarattım bir sürü virüs buldu ama internetimdeki bu sorun için bir çözüm bulamadı + internetteyken ( visual c++) diye hata veriyor o hatayı kapattığımda ise masaüstündeki bütün bütün araçlarım ( bilgisayarım belgelerim ,ağ bağlantılarım ve başlat menüsü vs.) kayboluyor reset atmadanda geri gelmiyor okadar çok sorunum varki yazmakla bitmiyor + otomatik güncellemelari birtürlü açamıyorum.. aslında açıyorum zaman sonra tekrar kapanıyor . biraz uzun oldu ama ne yapayım yazmaktan başka çarem kalmadı ne olursunuz yarım edin çıldırmak üzereyim :durdurun

pireee

New member
kardeş teşekkür ederim yaaa çok işime yaradı artık internetten o siteler açılmıyor üstelik internetimde hızlandı. otomatik güncellemelerde açıldı. ama şu ( visual c++ ) hatası internetteyken hala çıkıyor ve masa üstü menülerim kayboluyor ama bu sefer resetlemeden geri geliyor. acaba windows'u taratırken bir parçasımı silindi o yüzden hata veriyor olabilirmi

HTML