arkadaşlar kafayı yemek üzereyim

muratyılma

New member
gamyun net sitesine üye oldum bir iki okey atarız diye ama çıldırmanın eşiğine geldim. Siteye girerken güvenlik uygulamasının yüklenmesini istiyor yükle yi seçiyorum kurulum yapıyor gibi ama pencere kapandığında sitedeki sistem mesajında kurulum başarıyla tamamlandı yerine birazdan karşınıza güvenlik uyg. yükleneceğine dair bir ekran gelecek diyo ie7 kullanıyorum java son surum yüklü. ie deki tüm güvenlik düzeylerini minimum a indirdim antivirusu kapattım firewall kapalı ama olmuyo yüklenmiyo. format attım 3 işletim sistemi değiştirdim javayı defalarca kaldırıp yeniden internetten yükledim yok ne yaptımsa olmadı. servispack2 yi kaldırdım güncellemeleri geri aldım ie6 ya geçtim yok allah yok 10 günü geçti hala uğraşıyorum. Kullanıcı adım ve sifremle başka bir bilgisayardan giriş yapıyor ve oyun oynayabiliyom yani yasaklanmadım ayrıca başka bir arkadaşım hiç sorunsuz yükleyebiliyo bu güvenlik zımbırtısını yani sitede de bir sorun yok

!!!!NE OLUR DERDİME BİR ÇARE ARKADAŞLAR!!!!

muratyılma

New member
arkadaşlar sorunun tamamen donanımsal olduğu kesinleşti bilgisayarı upgrade ettim hiçbir sorun kalmadı. :)

HTML