arkadaşlar internet hızınız nedir

seloman

New member
16.07.20007 arkadaşlar kullandığınız internet hızı nedir benimki 256 kbps çok yavaş download hızı 26kb deli oluyom merak ediyom okadar film oyun program upload eden arkadaşların hızları nedir.

birde hızlarda tarife değişikliği olacakmış yani hızda artma doğrumu bilen arkadaşlar varsa kaynak göstererek sölerse sevinirim.

02.08.2007 arkadaşlar daha önce de duyurduğum gibi ttnet beklenen acıklamayı yaptı şuan altyapıyı hazırlıyor çok yakında uygulanacak ttneti arayıp görüştüm ama ordakiler daha resmi bildirim olmadığı için bilmiyorlar. sınırlı bağlantılarda bir değişiklik yok ama sınırsızlarda indirime ve hız artırımına gittiler bunun altında sırf süper online uyuzluk olsun diye yaptılar
neyse hayırlısı olsun dahada düşer bence 4mbps de çıktı

NeCcko

Altın Üye
Walla hız mız yalan aralarında oyle ahım sahım bi fark yok nede olsa telekom zzz
Birazdan smile baiisine gidecem bide onlara bakacam nasılmıs olmazsa telekomu boşucam :D
sloganımız telekom sana kafam girsin

seloman

New member
neccko' Alıntı:
Walla hız mız yalan aralarında oyle ahım sahım bi fark yok nede olsa telekom zzz
Birazdan smile baiisine gidecem bide onlara bakacam nasılmıs olmazsa telekomu boşucam :D
sloganımız telekom sana kafam girsin
abi yanılmıyosam smile adsl de sonuçta telekomun alt yapısını kullanacak onda iyi olacağını sanmıyorum bu internet hızına kesin çözüm bulmalılar bence

(NoRm)

New member
arkadaşlar kabloları fiberle kaplıcaklarmış yada fiber kablo döşüceklermiş öyle bi duyum aldım ve bunun sonunda hatırı sayılır hızda bi artış olcakmış bilginize....

1sc0rp!tX

Altın Üye
1024 Kotalı

Telekoma Kafam Girsin =P

langona_ss

New member
yanılmıyosam bi, zamanlar telekom adsl hızlarını 20 megabit yapacak haberi vardı ama hala icraat yoq belki seçimden sonra olur

VaGaBoNdSe

New member
seloman' Alıntı:
abi yanılmıyosam smile adsl de sonuçta telekomun alt yapısını kullanacak onda iyi olacağını sanmıyorum bu internet hızına kesin çözüm bulmalılar bence
hepsi ayni
leased line, frame relay, adsl vb. hepsi ayni sekilde incecik bi bakir tel'den geciyor, adsl haric diger hizmetleri kullandiginizda sadece su fark vardir adsl'de milyonlarca müsteri varken atiyorum leased line müsterisi adsl'nin % 25'i kadardir ancak müsteri de az oldugu icin ilgi alaka cok olur he suda var leased line ben 7 sene bi sirkette kullandirip sistem yöneticiligini yaptim 7 sene'de toplam 20 kez kopmamistir ve full bant genisligi yani adsl'de ki gibi 1024/256 dedigi 256 upload hizi oluyor sözde ama ben daha hic göremedim o hizi ama leased line'da cok tavan yaptirdim, maddi sIKINTINIZ yok ise leased line alin derim :goz:

he bu ara soruya cevap vereyim kullandigim internet hizlari
ofis 1 - 256 [ns1 sunucusu]
ofis 2 - 2048 [ns2 sunucusu]
ev x - 1024

seloman

New member
VaGaBoNdSe' Alıntı:
hepsi ayni
leased line, frame relay, adsl vb. hepsi ayni sekilde incecik bi bakir tel'den geciyor, adsl haric diger hizmetleri kullandiginizda sadece su fark vardir adsl'de milyonlarca müsteri varken atiyorum leased line müsterisi adsl'nin % 25'i kadardir ancak müsteri de az oldugu icin ilgi alaka cok olur he suda var leased line ben 7 sene bi sirkette kullandirip sistem yöneticiligini yaptim 7 sene'de toplam 20 kez kopmamistir ve full bant genisligi yani adsl'de ki gibi 1024/256 dedigi 256 upload hizi oluyor sözde ama ben daha hic göremedim o hizi ama leased line'da cok tavan yaptirdim, maddi sIKINTINIZ yok ise leased line alin derim :goz:

he bu ara soruya cevap vereyim kullandigim internet hizlari
ofis 1 - 256 [ns1 sunucusu]
ofis 2 - 2048 [ns2 sunucusu]
ev x - 1024

kardeşim söylediklerin gercekten iyi abi eğer biliyorsan tarife fiyatlarını sölermisin yada geniş bir bilgi için net adresi. ayrıca bugün sağlam bir yerden duydum ttnet. hız artırımına gidecekmiş yine ben tarifemi değiştirecektim oyüzden değiştirmedim. belki www.turbo.net.tr bu işte etkin olabilir fiyatları çok iyi internet kafem olsa düşünmeden alırım sınırsız 24 mbps süper bişey nerden baksan onun indirmesi de 3mb olur.ama yayılması lazım ttnetten bağımsız calısıyorlar kendi alt yapılarını kuruyorlar.

Madness

Banned
1024 kotalı ama ben hız testini çok yaparım hiç bir zaman 850 yi geçtiğini görmedim

ceza26

New member
carettaist' Alıntı:
1024 kotalı ama ben hız testini çok yaparım hiç bir zaman 850 yi geçtiğini görmedim
Dostum zaten hiçbir hız testinde kendi değerini vermez.Keşke hız testi yaptığın yerdeki sıkça sorulan sorulara (sss) baksaydın orada kafandaki soru işaretini giderecek cevap var.

HTML