arkadaşlar dikkaT!!!

dingiltere

New member
son günlerde insanların neler yapacağını tahmin edemez olduk. artık herşeyden korkar olduk. şimdi anlatcağım olaylar tamamen polis kaynaklıdır. yani alıntıdır..

1-adamın biri taksiye biner,poposuna bi iğne saplandığını hisseder,çok geçmeden fenalaşmaya başlar taksiciye döner..ama taksici herşeyin farkındadır ve arabanıın kapılarını kitler. son olarak da adam gözlerini buz dolu bir küvetin içinde açar.. bir bakarki böbrekleri çalınmış ve tekrar dikilmiş... aynada ise kırmızı bir rujla çabuk bir ambulans çağır yoksa ölürsün yazıyormuş... adam son bi kuvvetle cama doğru gidip yardım çağırmış,kurtulmuş...

ya ne diyelim yapacak hiçbişiy yok ama yine de dikkatli olalım..

2- 2. oaly ise daha şaşırtıcı. jetonlu telefon kulubelerinde jetonun düştüğü yere iğne koyan AIDS li hastalar o iğnenin sizin parmağınıza saplanarak size de AIDS geçmesini sağlıyorlar... aynı şey trenlerde,metrolarda...

LÜTFEN DİKKAT!!!

perteklim

New member
arkadaş... teşekkürümü peşin peşin ettim... ettim ama bir sorum var: eğer bunlar komplo teorisi yada kafa bulma türünden şeyler değilse ve eğer yakın bir örneğin varsa, bu yazdıklarını polise yada savcılığa bildirdin mi?...

Uzunefe

Altın Üye
eyvalah arkadaşım ama jetonlu telefonlar artık kalmadı . kartlılar geldi hatta yeni kartlı telefonlar . ama taksi olayı olabilir dediğin gibi

dingiltere

New member
yok ya zaten bunlar tüm sayfalarda dolaşıyo.. dedim ya alıntıdır diye. bazıları FBI dosyalarından bazıları türk polisinden ama az gelişmiş ülkelerde daha yaygın olan bi geçinme yöntemi diyelim...

feTBoy

New member
yaa ßößrek olayını daha farklı duymu$tumm.. ßarda tanı$ıp gece kızın evine gidio ßirisi yatıolar falan saßah aynen küvette uyanıoo.. ßößrekleri çalınmı$ ßi haLde.. ama öLmü$.. ßößrekleri olmadan ßi insan nası ya$ar ki..

dingiltere

New member
çok fazla yaşayamaz ztn! ama buz küvetine koymaları o kişilerin insaflı olmasına kalmış :p buz biraz daha uzun tutuo..

Spide®

New member
1. anladık hadi böbrek çalıyolar 2. de amaç ne niçin bunu yapıyolar anlmıyorum

dingiltere

New member
para para para hepsi para için.... bakın araştırmalarım sonucunda yeni bişi daha buldum...
sinemalarda oturduğunuz yerlere dikkat edin.filme sonradan girdiyseniz yani salon karanlıksa yine aynı durumdan fatdalanmak isteyenler var... sizleri korkutmak istemezdim ama bunların hepsi gerçek..!!

dingiltere

New member
para para para hepsi para için.... bakın araştırmalarım sonucunda yeni bişi daha buldum...
sinemalarda oturduğunuz yerlere dikkat edin.filme sonradan girdiyseniz yani salon karanlıksa yine aynı durumdan fatdalanmak isteyenler var... sizleri korkutmak istemezdim ama bunların hepsi gerçek..!! bi teşekkürü hakediom artıkın:D

onurdrom

New member
1. olay ''kirli tatlı şeyler'' adlı filmde de oldu.rujla uyarma olayı.gerçekten çok sakat bi durum arkadaşlar.bana birşey olmaz demeyin,hiçbirşeyin garantisi yok..herkesle paylaştığın için teşekkürler kardeşim.

dingiltere

New member
rica ederim amacım herkesin okumasıydı.. çünkü bu aralar çok sıklaştığını duyuorum basından ve çevremden...

gerilla_21

Banned
abi zaten artık yolda yürürken bile etrafa şüphe ile bakıyoruz yok bomba patlayacak mı yok saldırı olacak mı yok kapkaç olacak mı falan oha artık yani hakketen

freely

New member
bunlar bırazda şehir efsanesi oldu ama.. yınede sağol...

HTML