Arkadaşlar Coğrafya Öğretmeni Dershanede ne kadar kazanıyor?

shadowcar

New member
Evet arkadaşlar. Coğrafya Öğretmeni Dershanede ne kadar kazanıyor? Stajerliğimi kaldırdım. Hem KPSS hem de YGS-LYS hocalığı yapacağım. Ne kadar pazarlık yapmamı önerirsiniz. Dershane 1000 lira diye düşünüyor. Haftada (5 gün ) 40 saat dersim olacak. Yorumlarınızı bekliyorum.

Uzunefe

Altın Üye
Valla Coğrafya alanı iyidir. Giriş olarak soru hazırlamazsın sadece ders anlatırsın , soru çözersin , etüdlere katılırsın ama ileride faydalı bulunulduğunda soru falan hazırlarsan o zaman biraz daha uğraşmak zorunda kalırsın. 1000 TL günde 8 saat için şimdilik iyi gibi. MEB'de de aynı parayı alırsın sonuçta. İleride de artar maaşın. Hayırlısı dileği ile :)

CıngıL Beng

target Love
valla kardeşim az çok deme kabul et zaten Allah helal oldumu fazlalaştırır Hayırlı olsun kardeşim iyi öğrenciler yetiştir :))

shadowcar

New member
Eyvalllah dostlar. Ben de öyle düşünüp kabul ettim ama bir yandan da piyasayı düşürmek istemiyorum. Yani stajyerlerin yaptığı gibi ucuza çalışıp da diğer insanların da ucuz çalışmalarına sebep olmak istemem çünkü bu dershanecilik sektörü tamamen ticari ve eğitim yönü çok zayıf olan ahlakız bir sektör. Neyse bakalım inşallah hayırlı olur. Tavsiyeleriniz için çok sağolun dostlar.

HTML