Arkadaşlar banada bi yardım

delidali

New member
Arkadaşlar banada bi yardım ederseniz çok sevinecem bundan iki hafta önce bilgisayarıma Internet Download Manager kurdum bir süre sonra nedeni anlaşılmaz bi şekilde sapıttı bende program ekle kaldır bölümünden sildim gayet güzel ama Program files in içinde klasör olduğu gibi duruyor ve ne yaptıysam silinmiyor bir çok temizlik programı kurdum ama kar etmedi sizce sebebi nedir ve ben bu dosyayı nasıl silebilirim artık bu bir inat meselesi oldu:vur şimdiden teşekkürler

Boschwer

M€SHGUL
kayit defterinden silmelisin bu arada internet baglantini iki dakika kesmelisin önemli calisan BIR .dll kullandigindan tamamen silinmemisdir SERVISLERDEN calisan programlar grubuna bakip hangi ilgili .PROGRAM SA SAG TIKLAYIP GÖREV YÖNETICISINDEN KALRIACAKSIN.
REGEDIT>OK>STRG+F( CIKAN PENCEREYE HALA DURAN KLAÖSERE AIT PROGRAMIN ADINI YAZ) DEVAM ETTIR SONUCDA BULDUGU klasörlerden sag tiklayip ilgili dosyayi sil DEFTERDEN CIK
calistira>%TEMP% YAZ CIKANLARI SILEBILDIGIN KADAR SIL
BEDAVA OLANCCleaner-2.13.720 BURDAN INDIR
kur Bilgisayarinda program tüm hatalari ve bilgisayarini kalintilardan arindir. simdi bilgisayarini reset yap internet baglantisini (MODEM) KUR OLMAZSA hala PROGRAMIN KULLANDIGI BIR .dll kalmisdir. windows system32 klasöründe oraya bak. kolay gelsin
:hhmanD UMARIM BIR ISE YARAMISDIR :hhmanD

delidali

New member
İlginçtir herşeyin mümkün olduğu bilg. dünyasında ben bu işi beceremedim yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim REGEDIT>OK>STRG+F yanlız şu işlemi yapamadım daha ayrıntılı anlatabilirsen sevinirim birde (unlocker programı var onu kullnarak dosyaları tek tek silebilirsin ) bu programı nerden bulabilirim

Boschwer

M€SHGUL
bilgisayarin kayit defterine girmek orada yapilacak yanlis bir islem sisteminize zarar vereceginden daha yakin yardim alabileceginiz bir arkadasinizdan destek alin.bence siz bu defteri kurcalamayin, tam emin olamiyorsaniz!! Lakin bahsettigim deftere baslat calistira yacacaginiz text le ulasmak paratik olmasi acisindan mümkün.bu anlamda defterde daha hizli bir arama icin aranacak kelime text "regedit" penceresine de strg+f ( Veya"CTRL+F"HER IKI TUSU AYNI ANDA BASILI tutun) aradiniz söz konusu programin adini dogru biliyorsaniz ulasmaniz aramayi bir kac sekilde tekrarini yapmaniz acisindan sizi kayit defterinde olup olmadigina dair erken bir sonuca götürür. burada Dikkatli olmalisiniz tüm sorumluluk size aiittir. not bir önceki mesaj ANLATIM a dahildir.

delidali

New member
Hahhaaay ohbe rahatladım valla unlocker gerçekten işe yaradı yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum yanlız şimdi iyi bir download programına ihtiyacım var bide onu tavsiye etseniz çok mu şey istemiş olurum teşekkürler

HTML