Arkadaşlar BŞB - beşiktaş maçına nasıl giderim

By Galo

New member
ya çocuklarımı bi maça götürmek istiyrum fakat tuzla tarafında oturuyorum bizim burlardan otobüs kalkıyormu bilen var mı ve geri nasıl dönerim Büyük şehir belediyesi maçı için şimdiden teşkkürler

CiKoLLaTa

New member
baq arkadas, aliosun biletini biniosun otobüse tipis ipis doooorruuuu stadyuma, wardinmi ??mac bittimi?? hah simdi cikiosun stadyumdan bakiosun otobüs yoq e ne diiim tabana kuvvet artik:D

unibjk06

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
ya çocuklarımı bi maça götürmek istiyrum fakat tuzla tarafında oturuyorum bizim burlardan otobüs kalkıyormu bilen var mı ve geri nasıl dönerim Büyük şehir belediyesi maçı için şimdiden teşkkürler
ümraniyeden olimpiyat stadına 100lerce araba ile takim otobusune konvoy halinde eşlik edicez mutlaka 1 2 arabada boş yer olur.olmassa başka turlu ulasım nasıl olur bilmiyorum ben antalyadan gelicem :D

stadin buyuk kısmı dolucaktır yogun ilgi var biletlere inönünden otobus kaldırılrsa burdan yazarım.

kurtwolush

Banned
tuzladan 500T (tuzla cevizlibağ) otobüsüne bin son durakta in yani cevizlibağda ordan önceden ikitelli minibüsleri kalkıyordu o hattaki minibüsleri kaldırdılar o yuzden metrobüsü kullanıcaksın. metrobüsün son durağı neresi, nerde inersen daha yakın olur bilmiyorum ama bn gidicek olsam şirinevlerde inerim ikitelli minibüslerine binerim. soruna cevap oldu mu bilmiyorum ama bilgim bu kadar. yanlış yönlendirmek istemem yine de bir bir bilene sor derim :goz:

carisma205

New member
eskiden merterden minibüs falan vardı ama minibüsler kalktı diye duydum, şampiyonlar ligi maçı olduğu zaman taksimden otobüsler kalkıyordu, belki bu maç içinde kaldırabilirler, araştırman lazım

snrylmz03

New member
millet makara yapıyor ama adam ciddi bir şey sormuş...olimpiyat stadında maç olduğu günlerde eminönü taksim topkapı gibi belli yerlerden iett tarafından ek servisler düzenleniyor...daha önceden şirinevlerden her halükarda gidebileceğin minibüsler vardı kaç zamandır uzağım oralara şuan için sağlıklı bilgi veremem ama dediğim gibi böylesine maçlar öncesi kulübün ve iett nin sitesini takip et mutlaka ek sefer düzenlenir

kurtwolush

Banned
KONVOY YAPILACAK
Şampiyonluk havasına iyice giren Beşiktaş taraftarı, Belediye sınavında da takımını yalnız bırakmayacak. Taraftar grupları tarafından organize edilen siyah-beyazlılar, yarın maçın oynanacağı Olimpiyat Stadı'na akın edecek. Taraftarların bir bölümü konvoy yapıp, Ümraniye'den
İkitelli'ye takımla birlikte gidecek.

http://www.fotomac.com.tr/bes110.html

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ya konvoy yapılacakta arkadaş nasıl ulaşabileceğini soruo yani derdi konvoy falan deil ona ulaşım lasım

kurtwolushun ilk tarifi en mantıklısı görünüo... başka yol bilmiom harbiden bende ama zor olur sanırım sabah 6da falan evden çıksan akşama ordasın gibi :S

HTML