Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semphatic

Alayına Es -Es
arkadaşlar sorunum şu ama doğru yere konu mu açtım bilmiyorum konumun içeriği hem burayı hemde donanımlar kısmını ilgilendiriyor olabilir !!! Ben yeni bir bilgisayar aldım buna win xp kurmak istiyorum ama maalesef bir türlü olmuyor ! ben harddiske fdisk yaptım tek parça haline getirdim format attım xp yi kurmaya başlıyorum geçici dosyaları yüklüyor windowsun kurulacağı kısımı seçeceğim ekran geleceği zaman bilgisayarınıza bağlı bir harddisk bulunamadı diye bir mesaj geliyor ve kur sonlanıyor.
Ama win 98 kurduğum zaman böle bir sorun olmuyor önce 98 kurup üzerine xp kurmayı denedim yine aynı şekilde harddisk bulunamadı ekranı geliyor ! lütfen bu konuda bilgisi olan varsa bana ne yapmam gerektiğini anlatabilir mi ! Teşekkür ediyorum....

waxmun

New member
hdd ile sorunun war dostum hdd jumper ları doğru takılmışmı ona bi bak ama sen 98 kuruyorum demişsin bi ara bendede olmuştu sen en iyisi biostan kontrol et we hdd yeniden takıp çıkar sorunun düzelebilir

semphatic

Alayına Es -Es
waxmun' Alıntı:
hdd ile sorunun war dostum hdd jumper ları doğru takılmışmı ona bi bak ama sen 98 kuruyorum demişsin bi ara bendede olmuştu sen en iyisi biostan kontrol et we hdd yeniden takıp çıkar sorunun düzelebilir

dostum dediklerini denedim ama maalesef olmuyor kafayı yemrk üzereyim yawwww :ter:

CHI€F

Kalpsiz
Ờ ﯕ ζ ạ Ř doğru sölüyor anakartın büyük ihtimal sis chipsetli ve anakart cd nde bulunan sata disketi olusturman gerekiyor ve o disket takıp kuruluma baslaman gerekior sata disketi olusturusan f6 basman da gerekmeyebilir otomatik olarak disketi okur ve hdd görüp kuruluma baslar ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML