arkadaşlar adult bölümünü bir geceliğine kapatsak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erenay_e

New member
bugece herkesin bildiği gibi kandil gecesi hiç olmassa bugece adult bölümünü kapatalım yarın açarsınız sonuçta herkes özgür ama şudavar bizim verdiğimiz konulardan yarar lanıyor sunuz bizede yazık bir taraftan sevap işlerken diğer taraftan günaha gir meyelim bu ricadır gerisi size kalmış ama şu diyeyim açık kalırsa bütün adulttaki mesajları silerim tabi yarın eklerim yeniden herkesin kandiliniş şimdiden kutlarım.adminler cevap yazın

GeHeNNa

New member
ya çok saçmaca sevap,günah meselesini bu forumda insanin özgür iradesinede sokmak...
ahiret muhasebesini yapan girmeyiversin
Ne diye konu kapansin ki oldu olacak Hackhell'daki kadinin üstüne çarsaf atalim bugünlük :D

erenay_e

New member
kapatılmasımı saçma olur bugece heryer erken den kapanır buda kapansa kötümü olur neyise benimki rica idi gerisine karışmam siz bilir siniz

ya arkadaşlar bunu tartışmaya çevir meyelim benim ki bir rica olur yada olmaz uzatmak iyi olmaz

ahmetcan

New member
Bana da garip geldi dicem ama bu iş zahmetlimi olur anlmadığım için yöneticilerin cvplarını merak ediyorum...

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Bence Sacma Bir Fikir Degil Sonucta Giren Kisiler Olursa Bu Gece Onlari Gunahtan Kurtarmis Olur. Tabi Bizlerde Sevap Islemis Olurus ;)

GeHeNNa

New member
eee Rtuk gibi internetteki yayinlarida kapatin o zaman ;)
ya konu adult olsun baska bisey olsun farketmez
Ne alakasii var anlasmami yaptiniz sevap kazanacaginiza dair
her koyun kendi bacagindan asilir
bugün dalmazsiniz yarin dalarsiniz
ay sarhos felsefesi bunlar cuma günü bitimi gece 12.00 den sonra hemen baslayin rakilari acmaya :D :D

Türkü

New member
Gönül Isterki Toptan Kapatalim.

Biz Bir Yerimizi Yirtsak Yine Ilgi Az. Adult Içeriğimiz 59 Online :( Bir Gün Bölümde Soyunacağim Ya Da Programin Resimleri Yerine çiplak Kiz Resimleri Koyacağim.

FBozkanFB

New member
hristiyan olanda var aramızda...Ben değilim ama biraz sacma olur.....

guven

New member
ben de destekliorum bu fikri yine sacm afikirler de cıkmıs arada hackhell kızının uzerine de carsaf atalim die sen bu fikirdeki incelegi goremeip bole sacmalarsan biz bi yere varamaiz,dark su an biras hasta bu yusden nette deil herhalde ama gorursem iletirim arkadaslar...

Her ne kdr ara sira girsem de ben de tamamen kapatılmasindan yanayim bajka yerlere yoneltelim enerjimizi...

Ayrıca hristiyan olanlara biz ne kdr saygılıysak onlar da herhalde bi gece kapandigi icin saygıyla karsılayacaklardir...

hannibalgs

New member
abi girmeyen girmez olur bite bu bu kadar basit mesela bende adult konu açmıyorum uzun zamandır açmayıda pialnlamıyorum ama kimseyede adult kapansın demedim iradene sahip olamıcaksan bu işler biraz zor.
Hem adamın canı adult istemişse netin %90'ı emrinde sen kimden saklıcan adultu bari H&H ye katkı sağlar bırakın kalsın..!

erenay_e

New member
bu konuyu uzatmaya gerek yok dark angel olmayınca diğer adminlerde böyle bir mesuliyet almak istemiyorlar herhalde her koyun kendi bacağından asılır bizim fikirlerimiz bazılarına saçma geliyor olabilir herkese herfikre her yoruma saygımız var benim yapmak istediğim bugece mübarek gece hiç olmasa insanlar bu gece günaha girmesin istedik ben de adult la ilgileniyorum ama bir gece gir mesem kıyamet kopmaz bir sene boyunca günaha giriyoruz bir gecede sevap kazansın istedik ama herkez saçma buldu sevap kazanmanın neresi saçma bunu pek anlayamadım :D neyise bukonu burada kapansın kimne yaparsa kendine yapar hadi iyigeceler arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun

X

O şimdi Asker
insanlar kendi rızalarıyla girmemeli bu bir imtihandır unutmamak gerek..

ikilemler olacak ki birini seçtiğinde doğru ve yanlış olabilsin ama değerler tükeniyor daha doğrusu biz tükeniyoruz...

böyle düşünmen bile yeter ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML