Arkadaşlar acil yardım ltfn yarım edin!

_Esem_

New member
bu yazı bu yere yazılmamalı biliyorum ama hacking bölümü kapalı olduu için buraya azıorum ltfn yardım edin.

Arkadaşımla msn de konuşuyodum sora bende arkadaşıma saçma saçma msjlar gitti ama ben onları yazmamıştım,sora da önüme bi sayfa çıktı hesabınızı aktive edin diye

Congratulations!

--------------------------------------------------------------------------------

A Hotmail account has been reserved for you.

Please be aware that after you activate your account it will remain active only if you:
Sign-in at least once within the next 10 days.
Sign-in at least once every 30 days after the initial (10) day period.
Click Activate My Account to continue.

böle bişey çıktı web sitesi olarak hatta dakkada bir düşüyorum netten bi yardım ltfn nasıl durdurabilirm galiba biri bilgime girdi.Yardım pls,nasıl durdurcam..!:(

DeathMatch

New member
eğer biri şifreni calmişsaaa hotmAİL BU KONUYLA İLGİLİ TELEFON HATTİ VAR ORAYI ARA BEN TEL.NO: UNUTUM YANLİZ

Hell

Başarıda bir sanattır.
_Esem_' Alıntı:
Congratulations!

--------------------------------------------------------------------------------

A Hotmail account has been reserved for you.

Please be aware that after you activate your account it will remain active only if you:
Sign-in at least once within the next 10 days.
Sign-in at least once every 30 days after the initial (10) day period.
Click Activate My Account to continue.

böle bişey çıktı web sitesi olarak hatta dakkada bir düşüyorum netten bi yardım ltfn nasıl durdurabilirm galiba biri bilgime girdi.Yardım pls,nasıl durdurcam..!:(
Arkadaşlar rica ediyorum sallamayın !!!!
Hotmail in telefonu fln yok :S
-------------
Esem

Bunun nedeni hacklenme değil korkma sen :)

30 gün Hotmail gelen kurunu (e-posta) açmamışsın deaktive olmuş :)

netx next yap yönetreleri izle

tekrar mailini kulanmaya devam edersin..

_Esem_

New member
teşekkürler hellboy,dediklerini yaptım bişey herşey tmm fkt arkadaş benim adımdan nasıl başkasına msj gönerdi ya da arkadaşımdan bana ??

BEYAZÜLKE

New member
Arkadaşımla msn de konuşuyodum sora bende arkadaşıma saçma saçma msjlar gitti ama ben onları yazmamıştım,sora da önüme bi sayfa çıktı hesabınızı aktive edin diye....................................sadece hesap aktivasyonu olsa arkadaşın yukarıda yazdıklarına cevap verebiliyor olmamız gerekmezmiydi?

HTML