Arkadaşlar ACİL Yardım... !!!!

marduq

New member
arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce bir tane HP pavilion dv6651et modelinde bir note book aldım. bildiğiniz gibi son notebooklarda vista yüklü. ama ben XP kullanmak istiyorum ama format atmaya çalışırken bana bilgisayarınızda sabit disk bulunamadı gibi bir yazı çıkıyor. Şimdi ben bunu bu yüzden servise de götürmek istemiyorum bana burada hem vakti hemde sabrı olan bir arkadaş yardım edebilirse çok sevinirim. şimdiden teşekkürler:victory

marduq

New member
şimdi hocam ben bunların hepsini denedim bir tek raid sürücüsü kalıyor. onu nasıl ve nereden bulacağımı bilemiyorum pc ile herhangi bir cd de gelmedi bana hadi bulayım desem ne yapsam ne etsem bilmiyorum. yani bu raid sürücüsünü nereden bulabilirz onu bulsak belki xp cd sine birde entegre etmeyi öğrendiğim zaman sorun kalmayacak :S

ηαχiѕα

New member
vala arkadaşım aslında tam bir bilgim yok ama anakartın modeli ne tam olarak.. belki oan göre bişiler bulunabilir...

bi de şöyle bi link veriyim sana.. n lite filan uğraşma istersen.. http://www.hackhell.com/showthread.php?t=377559&highlight=raid

yok ben nlite la entegre filan uğraşçam diyosan bi yerlerden resimli anlatım flnda buluruz... ama forumda olması gerekiyor.. bulursam editlerim hmen..

marduq

New member
çok sağol yaa vallahi hocam allah senden razı olsun yaa artık en son çare onu indireceğiz yaa aslında nlite la bende uğraşmak istemiyorum ama bildiğin gibi rapid de çekilmiyor be hocam şimdi onları indiricem ben elim mahkum ama hani raid driveri biryerden indirilebilen bir driver olsa eyw. dicem ama yok aradım taradım yok onun için bende yazayım belki bilen vardır dedim. şimdi anakartın modeline gelince yalan söylemek gibi olmasın ama bilmiyorum :D birtek aldığım pc nin markasını ve modelini biliyorum (bazen kendime hayret ediyorum nasıl bu kadar teknoloji özürlü olabilirim diye:D:D) onun için ben bilirim dersen anakart modelini eyw hemen vereyim

ηαχiѕα

New member
:D:D ya ben de vista olmadığı için böle raid driverdır bilmem nedir uğraşmadım.. ama benm okuduğum kadarıyla anakartın filan bilinmesi lazım .. sen bence rapidden entegreli xpyi indir.. kur internet download manager ı başla download a hemen.. birini indirdikten sonra modemin fişini tak çıkar.. beklemden ötekini indir.. 2- 3 saate indirrsin heralde =) ama tabi umarım boşa olmaz . garanti veremiyorum sağlamdır filan diyemiyorum .. kullanmadığım için.. elimden gelen bu kadar arkadaşım.. iyi forumlar..

marduq

New member
allah razı olsun hocam bu kadar bilgi vermen bile yeterli teşekkür ederim sana da iyi forumlar. anladım ki öğrenecek daha çok şeyimiz var :D

HTML