Arkadaşlar 700.000 ytl paranız olsaydı ???

silwesterr

New member
MERHABA;
Arkadaşlar ben üç ay önce bir tesis sattım ve günümüz şartlarında yeni bir işyeri kurmak istiyorum.Şu anki düşüncemde BESİCİLİK (büyük baş hayvan üretimi) var ama bu konuda emin değilim bu konuda yakın çevre olumlu bakmayıp yanlış fikirler edinmemi sağlıyorlar bir nevi zorluk çıkarıyorlar.
Bu yüzden sizinle paylaşmak istiyorum nakit 700.00 ytl (700 milyar) paranız olsaydı ne gibi bir yatırım yapardınız?
ilginiz için teşekkürler...:hh?

kablo

New member
abi yerdim zaten öyle yada böyle bitecek bari hayatını yaşa napim giden gidiyoo............ak ulan akkkk.......

ŞereFe....

A S M E N

New member
ordan bana 2 milyar versen öyle bir faydalı olucak ki inanamazsın
en azından dua alıcaksın :)

silwesterr
kardeşim çağımız artık teknoloji çağı oldu
bence bilgisayar ve teknik ile ilgili büyük bir firma açabilirsin
ileriye dönük bir iş olarak

infatuate

İstirahatte
bigün çok param olursa boraya ferrari alacağıma söz wermiştim, 700 milyarım olsa hem ona ferrari alırdım :utan şaka bi yana bnm en büyük hayalim class bi cafe&restaurant açmak, belki böle bişe yapabilirsin =)

Fatih Hoca

Banned
A S M E N' Alıntı:
ordan bana 2 milyar versen öyle bir faydalı olucak ki inanamazsın
en azından dua alıcaksın :)

silwesterr
kardeşim çağımız artık teknoloji çağı oldu
bence bilgisayar ve teknik ile ilgili büyük bir firma açabilirsin
ileriye dönük bir iş olarak

Bence de. Yerinde olsam bilişim sektörüne girerdim. Ya da ne bileyim, bilgisayar firması olabilir, satış vs. teknik servis-bakım-onarım olabilir, güzel bi internet kafe mesela. Ayrıca cep telefonu vb. elektronik şeyler de koyabilirsin. Tabii işe aldığın elemanlar profesyonel olacak ki sana ileride faydalı olsun. Saygılar.

A S M E N

New member
infatuate kardeşim
bu söz birazcık büyük değil mi :=)
hani ne biliyim
çiçek alınır
elbise falan alınır da
ferfari alınmasını birazcık garipsedim :=)

мυℓσ

тяαкуα α&#8
Bilişim sektörü de güzel ama en iyi iş her zaman ki gibi ithalat ve ihracatta...

Atis

New member
Kardeşim ne biliyosan onu yap bilmediği işle uğraşma seni kekerler anlıyamazsın babana bile güvenme

Elçibey

New member
Ev yap sat yada araba...Çok para var bu işlerde.Bir evi 150 milyara yaparsın 200 milyara satarsın

Diatu

WarZone
700.000 Milyar Az Para Değil..

Önce Sektörleri Gez Dolaş,

Daha Sonra Günümüzde Ne Tarz Şirketler Para Yapıyorsa

Biraz Araştırma Yap

Sana Uygun Mesleği Eninde Sonunda Bulursun..

hee Bana Kalırsa Düzgün Bi Internet Cafe Aç..

Aylık 2 Milyar Para Yaparsın.. :goz:

mchasso

New member
Walla ben olsaydın yapardın buyuk bır ınşaa..her kattakı dukkanlarıda verırdım kıraya 3 5 senede alırdım yatırdıgım parayı..

oLdness_07

The Darkness
HayvancıLıkta eğer ßir ßiLgin yoksa yakınların hakLı çıkar..çünkü hayvancıLık sanıLdığı kadar kolay ßir iş değiLdir..yapan akrabaLarım war memLekette...en karLı iş şu an için in$aat sektörü..700 milyara tahminimce 3 katLı 3 er daire üzerinden ßir bina yaparsın ve bir daireide ortaLama 160 bin ttl'ye satsan bu işten baya karLı çıkarsın ßence...​

dinc1907

New member
dostum fast food tarzı yani gıda ya birde eylencelik bişeylerde olabilir bilki dünyada en çok paranın döneceği iş gıda ve eylence söktörü

HTML