arkadaşlar şu sitenin sloganına bakında bi gülün !!!

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Ahahahaha Kolpaçılığın bu kadarı...:D

serselcuk

New member
Boşver kardeş yapan yapsın taklitler asıllarını herzaman yaşatır derler ya
Onlar birgün duracaklar ama asıl olan biri hackhell'i durdurabilsin.ve bu imkansız tabi.Herkes çok iyi biliyorki hackhell çok şey gerçekleştirdi ve diğer siteler örnek almaya başladı.
Şimdi onlar sloganı kullanır yakında birisi hackhell.net diye adres alır.Ve çok gördüm ki hackhelldeki yönetimin nicklerine benzer nick kullanan bir çok site var içerik hackhellin aynısı ama hackhell olamıyorlar.Taklitle hiçbir yere varamayacaklar ama asıl hackhell hep ayakta duracaktır ; )

YueMTaS

New member
serselcuk' Alıntı:
Onlar birgün duracaklar ama asıl olan biri hackhell'i durdurabilsin.ve bu imkansız tabi.Herkes çok iyi biliyorki hackhell çok şey gerçekleştirdi ve diğer siteler örnek almaya başladı.
Şimdi onlar sloganı kullanır yakında birisi hackhell.net diye adres alır.Ve çok gördüm ki hackhelldeki yönetimin nicklerine benzer nick kullanan bir çok site var içerik hackhellin aynısı ama hackhell olamıyorlar.Taklitle hiçbir yere varamayacaklar ama asıl hackhell hep ayakta duracaktır ; )
çok haklısın kardeşim kesinlikle !!

bim_28

Altın Üye
serselcuk' Alıntı:
Taklitlerinden sakınalım o zaman...

olumlucumle

New member
ya bosverin bole kendini bilmezleri!!her zaman için hackhell.com en iyisi!!!

HTML