arkadaşlar çıldırmak üzereyim bi bakar mısınız?

crime

New member
arkadaşlar hangi video(xxx) sitesine girsem hani şu sonu tube ile bitenler var ya oraalrda hep "flash player yükleyin ve/ya javascripti etkinleştirin" diyor... ff3 en son sürüm ie7 pro ens on sürüm win xp sp3 kullanıyorum...ayarlara baktım js de etkin flash palyerı da bi kaç kez kaldırıp yükledim yinede videoalrı izleyemiyorum....ne yapacam bi yardım etseniz çok sevinirm...teşekkürler...

crime

New member
dostum zaten ff3 (firefox3) kullanıyorum flash player 10 kullanıyırum en güncel sürüm daha yeni indirdim buna rağmen....

mutangen

New member
önce fire fox u kaldır , sonra flash palyeri kaldır. sonra fire foxu tekrar yükle,video izlediğin siteye gir "eksik eklenti var" der sana. sende tıkla flash playerin sitesine yönlendriyor zaten . ELLE kur problem ortadan kalkar. ama fire foxu kaldır be geri yükle mutlaka.

crime

New member
sizden öğrenmiycem izlyip izlemeyeceğimi ben onları izlemeyi seviyorum belki size ne.... alalalalala...bi kerede konu ile alakasız yorumlar yapmayın yaaa....

ya kaldırmak için eklentiler var onları nasıl yedekleiycez??? tek tek upalşmak sitemyorum sonra yedekli dosyayaı nasıl kuracaz....???teşekkürler...

mutangen

New member
o eklentileri kaldırma sadece fire foxla, flash playeri kaldır yeniden kur. yeni kurduğunda diğer eklentileri gösterirsin.zaten araçlar sekmesinde eklentiler bölümü var ordan halledersin

crime

New member
ok teşekkür ederim...deniyelim...bişi daha soracam ccleaner ile bazen temizlemem yaoıyorumn bunkların silinmesi söz konusu olabiltr m,i eklneti dosyalarının....???terkar teşekküerler...

mutangen

New member
kesinlikle silmez. ccleaner gereksiz işe yaramayan atık dosyaları siler, ama tam olarakta bazı dosyaları silmiyor.(örneğin program ekle kaldırdan bir program veya oyun kaldırırsan, program files ta o oyun yada programa ait dosya uzantıları kalır.ccleaner bunlara dokunmaz) yani temizleme programı die herşeyi silecek değil. için rahat olsun. kullanınca bilgisayar yinede cüzzi bir miktar hızlandırır.

crime

New member
ok teşekkür ederim aydınlattığın için, herşey için...deneyelim...

olmadı dostum maalsef halen aynı...dediklerinin yaptım olmadı...

HTML