ArkadaŞlar LÜtfen Bakin Acİlll

nitro_by

New member
ArkadaŞlar PC İMDE HACKER VAR LÜtfen Bakin Acİlll

Arkadaşlar pc mde hacker var ve benle msn den konusuodu listemde ekli deil ve benle konusuodu az önce konuştum bana senin pc ni görebiliom dedi :saskin ve pc ne format at yoksa cöker dedi .... pc imde kaspersky internet security ve zone alarm var.. konuştugum kişide hacker'ı hekırm die yazdı.... saskınım biraz :saskin ve bide bana nerden oldugumu sordu :saskin ya pc me giren hacker nerden oldugummu bilemez mi yada biri beni kandırmaya mı calısıyo :saskin bi yardımcı olun ne yapabilirim ... bi ara bu msn hack e falan merak sarmıştım ama program falan kullanmadım prorat ve turkojan dısında... bunlardan zarar geldigini düşünmüyorum ...lütfen ne yapabilirim yardımcı olun :(:(:( bu arada zone alrmı bugün yükledim :saskin ve gerekli programlara baglantı izni verdim ve sürekli kontrol ediorum .. Lütfen Yardımcı Olun

klavuz13

Banned
bence seni tanıyon biri,,,, sana şaka yapmış... modemini aç kapat ip numaranı değiştmiş olur...çok önemli bilgilerin varsada ek güvenlik programları (forumda var) kullan

nitro_by

New member
bence seni tanıyon biri,,,, sana şaka yapmış... modemini aç kapat ip numaranı değiştmiş olur...çok önemli bilgilerin varsada ek güvenlik programları (forumda var) kullan
peki bu kişi listesine eklemden nası konusuyo benle :saskin bi dakka yaa şimdi aklıma geldi bi tane program indirmiştim msn kilit die o zamnda o programı actıgımda bu msn cıkmıştı ve bana slm yazmıştı acaba iyi bi hacker mı rast geldik yada bi rastlantı mı :saskin acaba içim tam rahatlamış deil bide bu kişiyle konuşmadan önce msn pencereleriyle birlikte msn tamamen kapnmıştı :saskin peki bu neden kaynaklanıo :saskin halen rahatlamış deilim :S:S

dgck

New member
trojanların görevi bu bak başına gelen olayı anlatım şimdi sen bu trojanları indirmişin adam bu trojanla kendi serverini birleştirmiş ve seinnn pcye dalmışşşşşşşş.Böle heryerde n hack progrmaı indirme kesin çzm FORMATTTTTT

nitro_by

New member
başak yolu yok mu hiç :saskin format atmak kesin çözümde bu server'ı silmemnin başka yolu yok mu ? bide az önce zone alrma baktım söle bişi gördüm :saskin...

biri girmeye çalışmış galiba pc me engellemiş o da öle galiba :saskın

the flood

New member
şu konuya bak http://www.hackhell.com/showthread.php?t=67271

açık portlarını öğren.hangileri açıksa o konuya yaz :saskin

bu arada IP ni deiştir. reset filan yap modeme. ve msn deki araçlardan tüm kişilere bak.o kişinin olmadığından emin ol ve araçlar--seçenekler--gizlilik-- '' yalnızca izinli listemdeki kişiler beni görebilir ve bana ileti yazabilir ''

seçeneğinin işaretli olmasına dikkat et...

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
bazen hiç alakam olmayan birinden msn'de reklam iletileri geliyor, listemde ekli değil tabiki..

bu tarz bir programla yapılmış bir şeydir bu..

zone alarm'da 83 tane programa nete erişim izni verdiğini görüyorum.. bu sayı çok fazla, soldan "program control" kısmına tıklayıp "programs"ı açıktıktan sonra izinli programlarının isimlerini tek tek kontrol et, istemedikelrine çarpı at..

makinanda herhangi bir server olsa dahi zone alarm ile bunu engellemen pekala çok kolay olacaktır..

nitro_by

New member
TuRK_HaRD bende senin yardımını bekliodum :D program listesindekilerin cogu sistem dosyaları o yüzden onalrı ellmiyorum ama gözüme asagıdaki Au_.exe dosya carptı google 'da trojan faln yazıodu galiba tam olarak emin deilim ama yabnacı dil olunca pek anlaymadım erişimini engelledim şu anda :saskin sence bu trojan faln mı :saskin

Product name
File name C:\Documents and Settings\abcd\Local Settings\Temp\~nsu.tmp\Au_.exe
Last policy update Not applicable
Version
Last modified date 02.12.2007 0:30:42
File size 50 KB

wiseboy

New member
Arkadaşım senin msn listenden sildiğin ama bloklamadığın herhangi birisi seninle bu şekilde konuşabilir. arkadaşlarından birisi bu şekilde seni ekleyip listenden silmiş olabilirmisin acaba? istersen bi bak msndeki kişilerin olduğu listeden konuştuğun mail adresi eklenmişmi? :goz:

nitro_by

New member
herkese cok teşşekkür edrim ufacık b şüphe kalmadı içimde ... HACKHELL Cok Yaşaa :biggrin:biggrin:biggrin

HTML