ARK.lar 1-2 dk alıcam kusura bakmayın......

The_Punisher

New member
Ne zamandan beridir forumda bi gruplasma bi kavga nıteliğinde msj laşmadır gidio biri konu acıo o konu da insanlar birbirleyle kişisel boyutta trartışıyor ve konu ucup gidiyor
Benim anlamadıgım neden böyle birbirine düşman uyeler olduk:mad:
biraz kendimize gelsek diyorum ben
ben cogunuzla cok samimi falan deilim 1 kaç kişi hariç
eğerbu konu seni ilgilendirmez derseniz ki konuyu gönül rahatlığıyla silebilirsiniz hatta gerekirse BANLA yabişirsiniz beni ama ben gördüğümü söylüyorum
İlginiz için thanks!

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
insanın olduğu yerde kavga eksik olmuyor yaw boşver
herkes biraz daha duyarlı ve anlayışlı olsa böyle sorunlar olmaz

FatalError

New member
ewet benımde cok dıkaktımı cekıyo boyle seyler kırık link için tartısıyolar we düşman oluyolar obur ark başka konu acınca oda orda bısıler buluyo uzayıp gıdıyo
boyle seyler bıze yakısmıyo bi sorun warsa mod.lara weya yonetıcılerle halletsek daha rehat olur

+u+énsté!n

FoRum ineği
bn o kadar abartılı bi drm görmedim...

yine de saol ama,,,çooook fazla gruplaşma yok..

yanlız inkar edemeyeceği bişiler war..
bi mod konu açıo,bilmm kaç teşekkür,yorum vs vs..
biz bi konu açıoz,,ne yoruuum,ne tşk..konu kalitesi diceksiniz,,buna da dikkat ettim..gerçekten ayrım war ama kavga diil bu..ciddiyealınmıor fazla yeniler.bn o kadar yeni diilim gerçi..

nOt:
hiç ilgi gösterilmio demiorm ama,,arada fark war

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
dHipfR££z£' Alıntı:

biz bi konu açıoz,,ne yoruuum,ne tşk..konu kalitesi diceksiniz,,buna da dikkat ettim..gerçekten ayrım war ama kavga diil bu..ciddiyealınmıor fazla yeniler.bn o kadar yeni diilim gerçi..

nOt:
SOnuna kadar katılıorm...:hhman:

FatalError

New member
forumlarda boyle seyler olur normaldır ama istedigimiz konu uzatılmasın

Gєηco

Altın Üye
onlar forumun tuzu biberi...

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
arkadasım heryerde oldugu gibi buradada ufak tefek atısmalar oluyor fikir ayrılıgından

kaynaklanan atısmalar ama.o tartısma unutuluo gidiyor sen bosver forumuna devam

et...

AlaınDelon

Altın Üye
dostum bu her zaman yaşana bilir güzel birşey yaparsın birisinin hoşuna gitmez alsana tartışma
bunun önüne geçemeyiz bence

berat_gok

Trainer
arkadaşım insanları memnun etmek zordur. hiçbirşeyden memnun olmazlar. Sürekli isyan etmek için birşeyler bulurlar. Açtığın konuda da haklısın bu aralar bende gözlemliyorum bazı gruplaşmalar var ve sürekli kavga modunda herkes dile getirdiğin için teşekkürler...

:hhman:

Spide®

New member
bu tartışmalar formun tuzu biberi fakat bize faydası dokunacak tarşışma konuları hep kapatılıyo nedense

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
dHipfR££z£' Alıntı:

nOt:

sence bu bizim elimizde olan bişeymi nolur bize tşk etmeyin die yalvaralımmı bunumu sölüon:eek: bence abartılcak bişey yok sadece herkes çok gergin davaranıo hepimiz bende böleyim çoğu zaman duyarlı olmayı unutuoruz. . .

BY-_-X

New member
dHipfR££z£' Alıntı:

nOt:
KATILIYORUM

perteklim

New member
bak bu olmaz!....

The_Punisher' Alıntı:
oyle ama durmadan buyuyor tartısmalar....
ve de aramızdan ayrılanlar oluyooooo bu ıyı bşi mi?
herşeyi konuşmak iyidir..... kalp kırmaya ve kırılganlığa anlam veremiyorum.... ha bir de misketlerini alıp " ben oynamıyorum " ..... işte bunu hiç anlamıyorum.... nereye gidiyorsun?.... daha iyi bir forum mu var?.... varsa senin burda işin ne?...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
fORUMDA TOPU TOPU KAC AYDIR UYEYIM BI BAKIN ILK DIKKATIMI CEKEN GRUPLASMA OLMUSTUR........

SUNU SOYLIYIM BEN BU FORUMUN BIR UYESI OLARAK TUTTUGUM TAKIM, DINIM, FELSEFEM, YASIM, MESLEGIM NE OLURSA OLSUN KARSIMDAKILERE AYNI SEVECENLIGI GOSTERMEYE CALISIORUM BOYLECE NE BI GRUBA YAKIN OLMUS NE DE KIMSEYE ANTIPATIK GORUNMUS OLUYORUM

ARKADASLIK GUZELDIR AMA GRUPLASMA OLARAK DEGILDE HERKES ARKADAS OLSA NE GUZEL SICACIK BI FORUMUMUZ VAR KISA SUREDE HEMEN ADAPTE OLDUM KENDIMI BURDAN ALAMIYORUM SABAHLARA KADAR BURDAYIM VE COK EGLENIYOR FAYDALANIYOR VE MUTLU OLUYORUM..

ELIMDEN GELDIGINCE DE BULDUGUM YA DA KULLANDIGIM ELIMDE NE VARSA PAYLASMAYA GAYRET GOSTERIYORUM

GRUPLASMA KONUSUNDA SON OLARAK SUNU SOYLEYEBILIRIM MADEM GRUPLASMANIN ONUNE GECEMIYORUZ O ZAMAN GRUPLARA SESLENIYORUM EN AZINDAN SAYGILI OLUN KIRMAYIN KIMSEYI, KIMSE HAKKINDA ON YARGILI OLMAYIN, GEREKSIZ TARTISMALARA GIRMEYIP SINIRIMIZE HAKIM OLALIM VE EN ONEMLISI DE ALTTAN ALMAYI BILELIM DERIM..

**************LUTFEN****************

HTML