Arda'ya rekor zam

samco_deu

samcho
Sarı-Kırmızılı yönetim, genç yıldızın sözleşmesini 2014´e kadar uzatıp, yıllık ücretini 1.5 milyon Euro´ya çıkarmayı planlıyor.

Avrupa devlerini peşinden koşturan Arda Turan’ın sözleşmesi yenileniyor. Galatasaray Yönetimi, kulüple 2012 yılına kadar mukavelesi bulunan genç yıldızla önümüzdeki günlerde masaya oturacak. Arda’nın Cim Bom’la olan kontratını 2014’e kadar uzatacağı, 1 milyon Euro’luk yıllık kazancının ise 1.5 milyon Euro’ya yükseltileceği öğrenildi. Frank Rijkaard’ın teknik direktörlüğe getirilmesinden memnuniyet duyan Sarı-Kırmızılı oyuncu, Hollandalı hocanın başarılı olacağına inandığını ve takım halinde hedeflere ulaşabilmek adına ellerinden geleni yapacaklarını söylemişti. Rijkaard da, Arda’yı takımın önemli parçalarından biri olarak görüyor ve Barcelona’da Messi’ye yüklediği görevlerin bazılarını genç yıldıza vermeyi planlıyor.

kaynak

ozhan20

New member
aynen hakkedene hakkını vereceksin ardaya o paralar feda olsun bi oynayan o var çünkü

S

SiR ReaLiST

Guest
Rijkaard GeLmişken Arda Takımda KaLmaLı... Bencede GerekLi Bir Operasyon...

Fatih Hoca

Banned
Adam bence bedavaya oynuyor.

lazzuri53

"LazigoL"
rekor zam mı?
adam zamLı haLiyLe 1,5 M € aLacak işte..
Arda bu takımın tartışmasız en iyisi!
Hasan ve Ümit'in maaşLarı biLe daha fazLa,bu para az biLe Arda'ya..

by.erce

New member
Rekor zam =) ben buna güLerim işte =)
Avrupadan bu ayarda bir oyuncuyu transfer etsek (ki bu ayarda ve bu yaşta brini Türkiye'ye getiremeyiz) kaç para veririz acep ?Yaşı 30'u geçmiş oyuncuLarın biLe bu Ligde aLdıkLarı para 3-4 miLyondan aşağı değiLken Arda'ya bu parayı vermek çook büyük haksızLık.

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Arda Türkiye'nin en fazla kazanan futbolcusu olmalı.Rekor diye telafuz edilen rakam resmen şaka gibi ..

Dean Winchester

SupernaturaL
bu takım nice sümüklülere milyonlarca dolar bayıldı. kulübümüzün evladı ardamı almasın. oynayana hakkını vereceksin. az bile alıyo. helal olsun o para ona.

bozdemir94

New member
Bu rekorları kim belirliyor anlamıyorum. Bunun neresi rekor. Rekor ücretle transfer olan futbolcuları da duyuyorum rekorla hiçbir alakası yok.

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
YıLLık 1,5 M arda için cok az bence. . .
En 2.5 M Euro yu hak ediyor. . .

oLdness_07

The Darkness
Oyununa göre çok daha az aLıyor,
Avrupada oLsa Arda en az 5 miLyon Euro aLır,

HTML