archicad 12 tr nasıl kuruluyor yardım

bobcad

New member
slm fffbbbyyy
paylaşmış olduğunuz archicad 12 tr yi kuramadım. nasıl kuruluyor bi izah etseniz iyi olur.

M_Ce

New member
ben cevap vereyim zira bende kurdum ...önce ac12-tr dosyasını yüklüyorsun ticari sürümü seçeceksin
bilgisayarı yeniden başlatmadan ac12-2285 güncellemesini yüklüyorsun ardından patch dosyasını program files teki graphisoft klasörünün içine kopyalayıp üzerine çift tıklayıp açılan pencerede patch tuşuna basacaksın. bu kadar...

Cemil7177

New member
selam fffbbbyyy
Archicad 12 tr programını indirdim.Paylaşım için çok teşekkürler. Fakat diğer mesajında belirttiğin gibi programı kuruyorum, yanlız çalışmıyor.Demo uyarısı veriyor.Tamam tıklayınca Archicad hata raporu sayfası geliyor...Birçok kez denememe rağmen başarılı olamadım.Lütfen yardımcı olurmusunuz...

M_Ce

New member
kurulumu yanlış yapıyorsundur herkes kurmuş daha önceki mesajımda da yazdım onu okuyarak kur olacaktır.

akbudak21

New member
patch klasörünü kopyalayamıyorum kopyalamaya çalıştığımda diskin koorumalı falan diyor ne yapabilirim

caLina

New member
sayin M_Ce tarif ettiginiz gibi yükleme ve patch yapiyorum ancak daha sonra archicadi acmaya calistigimda hata veriyor ve programi kapatiyor.vista kullaniyorum ve yönetici modunda acmayi da denedim.herhangi baska bir yolu var mi acaba yardimci olabilir misiniz?

G a D a

New member
archicad 11 i kullan derim söyleki archicad 12 nın crak ı henuz yenı oldugu ıcın bazu hatalar verıyor
archıcad 11 kullan derım

fffbbbyyy abimin paylaşımını bende denedım

swimfun

New member
ben cevap vereyim zira bende kurdum ...önce ac12-tr dosyasını yüklüyorsun ticari sürümü seçeceksin
bilgisayarı yeniden başlatmadan ac12-2285 güncellemesini yüklüyorsun ardından patch dosyasını program files teki graphisoft klasörünün içine kopyalayıp üzerine çift tıklayıp açılan pencerede patch tuşuna basacaksın. bu kadar...

sağolasın kardeşim

HTML