Araya Sıkıştır/Su Aygırı ve dahası...

sadeness

New member
Araya Sıkıştır

Temel minibüse durması için işaret eder.Şoför ellerini kaldırıp tüm parmaklarını oynatarak çok kalabalık işareti yapar.Bunun üzerine temel de baş parmağını işaret ve orta parmağının arasına sokup sallar.Şoför sinirlenip aşağı iner.
-Sen ne kadar terbiyesiz bir adamsın.
-Asıl sen ne kadar terbiyesizsin bana böle böle yaptın
-Ben sana kalabalık demek istedim
-eee...Ben de araya sıkıştırırsın diyodum..

SU AYGIRI

Hakim suçluya sorar;
-Bu adamı niçin dövdün? -Bana su aygırı dedi efendim.
-Ne zaman?
-Tam bir yıl önce.
-Ama sen onu yeni dövmüşsün!
-Ben hiç su aygırı görmemiştim,Geçen ay ilk kez gördüm de...

Masayı Kaldıramadım

Adamın biri karısı ile kavga ediyor ve karısının başına sandelyeyi geçiriyor.Kadında kocasını mahkemeye veriyor.Hakim adama soruyor: Oğlum niye karının başına sandelyeyi geçiriyorsun. Adamda hakime şu cevabı veriyor: Vallahi hakim bey masayı kaldıramadım.

Hastaneden Kaçış (Bir tımarhane klasiği!)
Üç deli hastaneden kaçmak için karar verirler. Fakat üçüncü katta olduklarından işleri biraz zordur. En yaşlılarının aklına bir fikir gelir. - "Hergün bir çarşaf çalacağız, birbirlerine bağlayıp pencereden ineceğiz, üç çarşaf, üç gün sonra özgürüz." Anlaştıkları gibi her gün bir çarşaf çalarlar, üç çarşafı tamamladıktak sonra birbirlerine bağlarlar. En küçüklerinin denemesi için aşağıya sarkıtmaya karar verirler. - "Şimdi deneme zamanı en küçüğümüz ilk olarak denesin." En küçükleri bağlanan çarşaflardan aşağı iner bir süre sonra nefes nefese yukarı tekrar çıkar, gözleri çıkacakmışcasına: - "Mahvolduk, bittik, işimiz zor, çarşaf otuz santim uzun geldi makas lazım...!"

Ya Ne Yapacaktım
Adamın biri bağırsaklarında duyduğu rahatsızlıktan dolayı doktora gitmiş. Şikâyetini uzun uzun anlatan adam doktor tarafından iyice bir muayene edilmiş. Kontrolden sonra doktor durumu şöyle bir değerlendirip hastasına bir fitil yazmış ve 1 hafta sonra tekrar gelmesini istemiş. Bir hafta sonra adam durumunda hiçbir düzelme olmadan gelmiş. Doktor duruma biraz şaşırıp daha güçlü bir fitil yazarak adamı yollamış. Bir hafta ara ve adam tekrar aynı sorunla gelmiş. Doktor en kuvvetli fitillerden birini yazıp adamı evine yollamış. 10 gün sonra adam sinirli bir şekilde hastaneye gelip doktorun önüne ilaç kutusunu atıp: -Verdiğin ilaçlar bi boka yaramıyor... diye çıkışmış. Doktor sonunda dayanamayıp sormuş: -Kardeşim ne yapıyorsun sen yutuyomusun bunu yahu! Adam yanıtlamış: -Ne yapacaktım ya, ***ötüme mi sokacam ilacı!

1sc0rp!tX

Altın Üye
Temel in fıkrası güzeldi =)

HTML