aranızda klasik müzik dinneyen yok mu:(

sunbunny

New member
arkadaşlar tamam metal güzel, rap güzel,arabesk güzel:p ama hep aynı tür müzikleri dinlemeyin mesela klasik müzik de dinneyebilirsiz bi deneyin...:hhman:

sunbunny

New member
sool kardiş dinnedim ve beğendim tabe apocalyptica yı da başarılı buluyorum metalci arkadaşlarımıza klasik müziği sevdirebildi

annadım pek dinneyen yok sağlık ossun:(

bochi

New member
Apocalyptica süper ya.Geçenlerde Ankara'ya gelmişlerdi konserine gitmeyi çok istiyordum ama zamanı uygun olmadı. Umarım bir daha gelirler.

sunbunny

New member
theOC' Alıntı:
popüler bi müzk deilki ark...
sevgili arkadasım müziği popülerliğine göre dinliosan saygı duyarım ama senin dinlediğin müzikler de bi gün popülerliğini yitirebilir o zaman dinlemiyecek misin...:hhman:

mc_newyork

New member
bence sadece müziğin evrensel olduğunu bilp dinlememiz gerekir... ben klasik müzik dinletilerine çok gittim...idil bireti canlı dinledim izmir ve istanbul devlet tiyatrosundan canlı dinleidm .. ve sewerim..... ama hackhellda fazla klasik müzik dnleyenler yk galiba bence de sağlık olsun... ay bugünde cok usluyum yaa....

bach-other

New member
arkadaşlar kalsik müzik eğitimi almama rağmen tam bir arbesk hastasıyım.klasik müzik dinlemezmiyim peki.allahına kadar hemde.şu an dinlediğiniz jazz olsun blues olsun rock olsun temelleri,armonileri.modülasyonları kimin tarafından atıldı zannediyordunuz.Tabiki J.S.Bach tarafından.müziğin babası bu adam....bu arada mozart in egypt 1 ve 2 albümlerini şiddetle tavsiye ediyorum.dinleyin nasıl bir batı ve arap sentezi olmuş.. tüm foruma saygılarrrr

aleses

New member
merhaba...bana j.s.bachın füg ve prelüd eserlerini bulmam konusunda yardım edecek bi insan arıyorum...sesli olması gerek..ayrıca nota arşivi...

HTML