Aralardan Msn

YEDİKULE

New member
arkadaslar genel olarka baktımda ya sankı msn hack dıe bırsey yok bunu bılenınızde mı yok msn nasıl hack yapılır bunu bılen varsa anlatsında bızde artık bı kac sey ogrenelım bazıları programla bazıları wındows ıcıne gırerek yapıo bn eskıden trojen kullanarak yapıodum ama artık trojen sarmıo bılenınız varsa surada anlatın yada ozel pm attın roada konusalım ılgınıze tsk ederım

RuTH

Altın Üye
birincisi Flood yapmışssın bir mesajını sil
ikincisi biras araştırma yapsan istediğini bulabilirsin sitede.
öncelikle sana tawsiyem forum qurallarını oquman:eek:ut:

naser

Forum Aslanı
Bak sımdı YEDIKULE ben sana anlatayım( aslında genıs bılgıyı forumda bulursun...)
Msn Hack dıye bırsey yoktur... Ama taktıklerı vardır... ornegın gızlı soruyu bılmek gıbı.... Ornek: Adamın bırı benı uyuz etmıstı bende msn ı hackledım nasıl
adamın gızlı sorusu en cok sevdıgım yemek di...
Dusundum tasındım ... Genel olarak ınsanların sevdıgı yemekler nedır ve dusundum ben olsam ne yazardım dıye
ılk denemem donerr oldu
2. denemem ıse KURU FASULYE.....
ve adamın cevabıda buydu....
Msn HAck te senın kullandıgın gıbı TROJAN sokarak herturlu sıfresını ogrenırsın...
yada mantıgını kullanarak HAcklersın... Ama bunun ne bır programı vardır ne de baska bır yolu... Msn Hack i %70 mantıgınla yaparsın yanı ıs sende bıter

RuTH

Altın Üye
naser' Alıntı:
Bak sımdı YEDIKULE ben sana anlatayım( aslında genıs bılgıyı forumda bulursun...)
Msn Hack dıye bırsey yoktur... Ama taktıklerı vardır... ornegın gızlı soruyu bılmek gıbı.... Ornek: Adamın bırı benı uyuz etmıstı bende msn ı hackledım nasıl
adamın gızlı sorusu en cok sevdıgım yemek di...
Dusundum tasındım ... Genel olarak ınsanların sevdıgı yemekler nedır ve dusundum ben olsam ne yazardım dıye
ılk denemem donerr oldu
2. denemem ıse KURU FASULYE.....
ve adamın cevabıda buydu....
Msn HAck te senın kullandıgın gıbı TROJAN sokarak herturlu sıfresını ogrenırsın...
yada mantıgını kullanarak HAcklersın... Ama bunun ne bır programı vardır ne de baska bır yolu... Msn Hack i %70 mantıgınla yaparsın yanı ıs sende bıter
kaRDEŞ bu kadar yazı yazarak kendi hırpalamışssın walla:D :D
arasın bulsun bence yorma gendiniii

bondcemil

Baron
arkadasım windowsa giriyor oyle yapıyor diyorsun zaten orayada kolay girilmıyor yine trojenlerle gireceksın senın aradıgın msn adresını yaz şifresini al gibi bir program daha yok kandırmasını biliyorsan fake kullan derim

naser

Forum Aslanı
fofer' Alıntı:
kaRDEŞ bu kadar yazı yazarak kendi hırpalamışssın walla:D :D
arasın bulsun bence yorma gendiniii
olsun kardesım bılmeyene ogreteceksın kı yarın senın bılmedıgın bır konuda o sana yardım etsın....

HTML