Aragones resmen meydan okudu

PırateTurk

New member
Farklı Bursaspor galibiyetiyle yönetim, teknik heyet ve futbolcular rahat bir nefes alırken Luis Aragones'in bir sözü zirve yarışındaki rakiplerine gözdağı verdi.

Farklı Bursaspor galibiyetiyle yönetim, teknik heyet ve futbolcular rahat bir nefes alırken Luis Aragones ise “Mayıs'ta konuşalım” sözleriyle zirve yarışındaki rakiplerine gözdağı verdi.

Süper Lig ve Şampiyonlar Lig'nde sezona sıkıntılı başlayan ve 3 aylık süre içinde aldığı kötü sonuçlarla istim üstündeki Fenerbahçe'de farklı Bursaspor galibiyeti yönetim, teknik direktör ve futbolculara rahat bir nefes aldırdı.

Üst üste oynanacak Ankaragücü, Eskişehirspor, Arsena ve Galatasaray maçları öncesi Bursaspor galibiyeti takımı rahatlatırken teknik direktör Luis Aragones de 5-2'lik Bursaspor galibiyetinin ardından ligin uzun bir maraton olduğunu hatırlatıp ilk kez şampiyonluk için iddialı sözler söyleyip, zirve yarışındaki rakiplerine de gözdağı verdi.

Sarı-lacivertli takımda göreve geldiği günden buyana ağır eleştirilere hedef olan Aragones, herkesin Mayıs ayında neyin ne olacağını göreceğini söyledi. Fenerbahçe'ye kısa süre için değil, uzun yıllar görev yapmak için geldiğini kaydeden İspanyol teknik adam, “Sakat oyuncularımız takıma dönmeye başladı. Zamanla camia ve tarafından beklentilerine karşılık verecek bir takım sahada olacak. Şampiyonluk için hiç şüphem yok. Yapılan eleştirileri hak etmiyorum ve bu konuya dahil olmam” diyerek sitemde bulundu.

YENİ ŞAFAK

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
bakaLım sezon sonunu merakLa bekLiorm .......
ama sezon sonu 1-4 arası her sıra oLabiLir.......

VolkaN

Altın Üye
bu adam sezon sonunu görürse Türk teknik direktörlere ayıp edilmiş olur

HTML