AradiĞiniz Nİckler Burada ArkadaŞlar!

sanalmelek

New member
Arkadaşlar bu niclerin bazılarını daha öncede görmüş olabilirsiniz tabiî ki.Ama bunlar benim beğendiğim ve sizin için seçtiğim nickler.Bakalım sizde sevicekmisiniz…:goz:

:durdurun KOMİK NİCKLER:durdurun

**<<Nickini bile görmek istemiyorum, oturum açmasan iyi edersin, mailim sana ağır mı geldi? Engelledim seni afedersin…>>

**<<Benimle laf dalaşına girme KAPAK OLURSUN, uğraşma boşuna ETİKET OLURSUN, en iyisi sen ADAM OL belki yanımda yer bulursun…>>

**<<Aşk karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır…>>

**<<Var mı şu dünyada erkek kadar yalan? Erkek olurda hiç aldatmaz mı? Var mı hiç buna imkan? Sıksan yalan fışkırır etinden kemiğinden, Eğer aldatmazsa şüphe et onun CİNSİYETİDEN!!!>>

**<<Bir köpeğim vardı beni seversayardı, birsevgilim vardı köpeğim kadar olamadı…>>

**<<Seni seviyorum, sana tapıyorum. Sakın inanma çünkü ATIYORUM…>>

**<<Bu çocuk beni aşar çünkü o bir kaşar.Delikanlı kızlar manitasız yaşar…>>

**<<Kadınların kalbi mezar gibidir; giren çıkamaz, erkeklerin kalbi süpermarket gibidir; giren çıkan belli olmaz…>>

**<<İlk sevgilim değilsin beni affet! Sonuncu olabilirsin DİKKAT ET!!!>>

**<<Mecnun sevmiş Leyla’yı almış, Kerem sevmiş Aslı’yı almış.EEE biz sevdik havamızı aldık.>>

**<<Hiçbir hayat sonsuza kadar sürmez, bir damala gözyaşı erkeklere değmez…>>

**<<Gönlünde yer yokasa ayaktada giderim!>>

**<<Ya kalbimden çık ya da kirayı öde…>>

**<<Kıyamet gelsede kopsak…>>

**<<Kışın sıcağına, yazın soğuğuna erkeğinde aşkına asla inanma!>>

**<<Erkekler limona benzer görünce ağzın sulanır yiyince miden bulanır…>>

**<<Güldüm ağlattılar, sevdim aldattılar, sarıldım bıraktılar, saolsun bunlar beni zorla şair yaptılar…>>

**<<Öğrenci olup ders çalışmaktansa ishal olmayı tercih ederim.>>

:melek ETKİLEYİCİ NİCKLER:melek

**<<Hayat bir tiyatro dediler, herkese bir rol verdiler, en zoru bana kaldı, önce sev sonra unut dediler…>>

**<<Eğer bir gün en sevdiğin insandan en büyük darbeyi yersen; pembenin kara, dostluğun yara, sevdanın da palavra olduğunu o zaman anlarsın…>>

**<<Denizi seviyorsan dalgalarıda seveceksin, uçmak istiyorsan düşmeyi bileceksin, sevilmek istiyorsan sevmeyi bcereceksin. Korkarak yaşarsan hayatı yalnızca seyredersin…>>

**<<Kalbim seni unutacak kadar adiyse ellerim onu parçalayacak kadar asildir…>>

**<<Yarı dalgalı olmamalı deniz, ya tam durmalı yada tam kudurmalı. Ü mit vermemeli sevgiliye ya tam sevmeli yada çekip gitmeli…>>

**<<Ben hüzünle büyüttüm kendimi.Acı ve ızdırap büyüttüm sayesinde ürettim bütün şiirlerimi. Küçükken gamzelerim vardı benim. Büyünce hüzne sattım hepsini…>>

Arkadaşlar bu arada bu konuyu hazırlarken talihsiz bir olaylada karşılaştım tam yazıyı bitireceğim zaman elektirikler kesildi ve ben:vur ...
Yani arkadaşlar en azından bir teşekkürü hakkettiğime inanıyorum...:melek

SickDreTh

Altın Üye
gusel enstantanelı seyler bunlar:D
ama burası bunların yerı degıl..:saskin

shulece

New member
Arkadaşım süper bunlar:biggrin
Gülmekten çatladım hele su erkeklerin aldatması hakkında yazdıgın nick harikaydı.
Paylaşım için saol eline sağlık yenilerini bekliyoruz.:clap :clap :clap

Ben teşekkür ederim shule ve sickdreth buarada bu benim ilk konum olduğu için tam olarak hangi forum bölümünden yazacağımı bilemeden rahatsızlık vermiş galiba...:)))

sanalmelek

New member
Teşekkür ederim kuzen benim yerime kendine ve arkadaşa teşekkür ettiğin için:durdurun :durdurun :durdurun
Alemsin valla ama gerçektende bu benim ilk konum ve bu yüzden nereye yazacağımı bilememiş olabilirim bir daha olmazzz....:victory :victory

fare_07

**forum haşeresi**
ilginç çalışma gerçekten ama zaten yerinin burası olmadıgını sagolsun SickDreTh sölemiş =)

firatay

>>>> ALESTA
Güzel Başlangıç Olmuş. Ama Yanlış Yere Açılmış, Aramıza Hoş Geldin...

jangofet

Downloader Team Leader
iyi bi başlangıç olmuş şimdi söleriz yerini de değiştirirler modlar..
eline sağlık...

güzyağmuru

New member
Sanalmelek!!! Süper bu nickler çok beğendim bende yeni üyeyimde.Olur böyle şeyler :victory BOŞVERR...Ama yinede çok saol güzeller gerçekten emeğine sağlık...

iSpiK

Kadim Dost
**<<Kıyamet gelsede kopsak…>> : ))

HTML