apple imac kullananlar !!

mesut67

New member
slm hackhell size bişi danısmak ıstıoyurm.
ben apple imac masaustu almayı dusunuyroum.
fkat oncelikle kullananların yorumunu almak ıstıyorum.
fıyat urun dengesı yapmaya gerek yok:D
sadece verdıgım paraya deger mı! onu acıklarsanız yeter:D

sımdıden tesekkur ederım!!

Kaçan Aşık

Yönetmen
Sen Neden imac Almak Istiyorun ?

Grafik tasarım ve 3D modellemede imac in ustune yok...
mac hakkinda tam ve net bilgiye ancak bir apple iMac kullanarak veya hem imac hem pc kullanmis birisine danisarak ulasabilirsiniz.

1. MAC kullanmak ayrıcalıktır.MAC'i alıp evine giden biri ile yeni PC alıp evine giden biri kıyaslanamaz.
2. Donanım herşeyiyle ben buradayım der. Tasarım inanılmaz çekicidir. PC'cileri sürklase eder.
3. Hız ne demektir bunu MAC'çiler çok iyi bilir.
4. Kasa içinde herşey çok muntazamdır. Ortada onlarca kablo dolaşmaz.
5. Donanım ve yan aparatlar çok pahalıdır. Son dönemlerde ucuzlaması MAC'i biraz daha halka yakınlaştırmıştır. Eskiden bir mouse'un fiyatı yüzlerce dolara gelebiliyordu.
6. OS X müthiş bir işletim sistemidir. Herşeyiyle Windows'tan çok farklıdır. Çok hızlıdır. Multitask'ın kralını yapar. Çok çok nadir çöker.
7. Dosya sistemi çok güvenlirdir. Bir HDD'yi hiç format atmadan 10 seneden fazla kullanabilirsiniz.
8. Virüs derdi yoktur. Piyasadaki bazı hacker'lar son dönemlerde iPhone'un da çıkmasıyla OS X üzerine yoğunlaşmış olsalar da OS X çok güvenilir bir işletim sistemidir.
9. Son dönemlerde Intel'leşen MAC'lerde bazı sorunlar baş göstermiştir. Donanım uyumsuzlukları ve sürücü eksiklikleri gibi çözülemeyen problemler vardır. Bu durumdan ise tamamıyla iPhone sorumludur. iPhone üzerine yoğunlaşan Apple, bilgisayar departmanını biraz unutmuş gibidir. Ayrıca IBM işlemcinin bırakılıp Intel'e geçilmesi de çok tepki almıştır.

HTML