Anycool Tel Hakkında

MasTerOn

New member
Ben aldım denedim DS66N serisini.
Aldığıma bin pişman oldum 2 kez servise gönderdim sonuncuda yapılmıştı ama. Bu seferde boyutu aşırı büyük geldi taşınmaz bu alet dedim ve sattım.

junior_l3oss

New member
t808 aldım
herşey süper
iki şey haricinde

1 boyutu . kcaman
2 ne program ne oyun yükleyebildim.

onun haricinde iyi

erdal24

New member
anycool tavsiye ederim çinkoların en iyisi samsunga tel üretiyo kore malı slide modeli güzel kmera 2.0 veya 3.2 desede aldanma aslında 1.3 öndeki kamera 3 g için deyil dışarı dehşet ses veriyor odenlide pil yiyor kibar 6500 a benziyor çelik kasa sağlam alınır yani fiatı 330 civarı g antepte tanıdığın varsa 200 flan alırsın suriyeden geliyor

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Elinde patlar derim.. Ne şarjını bulursun ne pilini ne kapağını :S

orhanuz

New member
kardeşim ben nokia samsung ne arasan kullandım geçen otobüsde gordum çokcuk ta tv var dedim bu nelowwww süper tahtakaleden aldım süper bişey otobuste tv seret 280ytl aldım tv var 2 simcard aynı anda dehşet dokunmatik bluetoot t818 modeli var süper die bilirim biraaz büyük görünmesine ragmen tv seyretmek için idaal oluyo tavsiye ederim

er642

New member
öndeki kamera 3g için değil diyenlere kapak olsun telefona *#3646633# yi tuşladığınızda karşınıza bios türü bir menü gelir tavsiyem ayarları kurcalamayın sonra yazılımını etkiliyebilirsiniz burada 3g den tutunda radyo text lerine kadar açılmamış biton extra menü ile karşılaşırsınız ...ilk açılan sayfada 1 sırada bulunan Network Setting yazanı tıklayın acılan sayfada 2. sırada bulunan Band Seçimi yazan yeri tıklayın karşımıza anycool telefonunuzun desteklediği band ları yazan sayfa açılır ... göreceğiniz üzare 850-900-1800-1900vede 850/1800 900/1800 850/1900 vede auto seçeneği çıkar yani orada daha türkiyede bulunmayan sistem bandları mevcut bu menüde extra özellikleri modifiye etme özelliğide var yani çin malı sevmezsiniz ama hakkınıda vermek lağzım unutmayınki vestel arçelik bile çinden faydalanıyor illa bu telefon 1000 ytl olsaydı emınımkı bukadar karalama yapılmazdı neyse ben satıcı degılım sadece kullanıcıyım bukadar yeter sadece anycool ların 3. nesil telefon olduguna inanmayanları aydınlatayım dedım saygılar

seyfi.

New member
arkadaşlar tlf işi şans işi marka takıntısını bi kenara bırakalım türkiyede üretilen bi kısım beyaz eşya ,telefonlar,vs elektronik aletlerin çoğu çin üretimi veya montajı bu yaz bosh marka klima aldım montajı yapan eleman çin montajı olduğunu söyledi vede diğer beyaz eşyalardada bu böyle malesef.2000 senesinde sony ericson k300i tlf almıştım joystik propleminden bıkmıştım vede 300ytl ye aldım ozaman çok iyi para tlf da ne özellik var hiç arttırılabilir hafıza yok, bluetooth yok vede bataryası çin malı,bunun gibi pc parçaları çin malı hemde büyük bi bölümü.Sözü nereye getirecem ben bu anycoolun bire bir aynısıolan day mobile marka tlf aldım 3aydan beri kullanıy(hepsiburadada 24 ay garantili satılıyor)hiç bi problem yaşamadım tamamen harika bi alet büyüklük konusuna gelinçe nokia n90 modelinle birebir aynı.bende görüp özenen yeğenlerimede aynı siteden 2adet anycool t808 aldım tek fark anycool çok az ince ve hafif.tv,radyo,müzik seti,çift hat ,3'' ekran mükemmel bi görüntü daha ne olsun be arkadaşım bu fiyata.Anycool türkiye sitesine girin ve sahteleriyle aralarındaki farkları inceleyin.merak ettiğiniz bişey olursa yanıtlarım herkeze selam....

ßehemoth

Banned
hiç tavsiye etmem zaten dıgerlerının dedıgı gıbı garantisi yhoq vede çinko yani çin malı şimdiye kadar hangi çin malından hayır geldıkı bu tel 200-250 ytl cıvarında burda bılmem benım kuzene samsung m620 aldık walla tel super 210 ytl onu alacağına bunu al yhanı :D genede sen bilirsin

goktunc

New member
abi ben aldım şu an birinci hat girişi sorun cıkarıyo calışmıyo sin kart kayıt hatası verio bu konuda yardım edece varsa şimdiden tşkler
ve devamlı olarak ses problemi oluyo fabrika ayarına dönünce sorun düzeliyo ama butun yaptıkların ayarlar boşa gidiyo

kartal19

New member
bencede güzel telefon arkadaşım aldı 6 aydır kullanıyo hiç bir sorun yok gerçekren seside harika çıkıyo

silent84

New member
bi bu sitede herkes karsı cıkmış bu telefona ben arastırdım cogu forumlarda herkes memnun ayrıca Letus (yanlış hatırlamıosam) bu işi baya buyutmus durumda her yerde bayileri var.. markalar farklı olsada urunler birbirine cok benziyo letus - orite. anycool letus olmuş sanırım

oLdness_07

The Darkness
anycooL iyi teLofondur.
Ole 1 ayda bozuLuyor diyenLere kuLak asma
Akrabamda war 1 seneye yakLaştı hiç sorun çıkmadı
Tabiki bu senin nasıL kuLlandığınLa doğru orantıLı =)

HTML