Antidemokratik, taraftar modlar hakkında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vtnsvr

New member
Serbest Kürsüde Atamıza,İnönü'ye ve diger degerlerimize saldırmak demokrasi olarak görülüyor ve bu değerlerimize saldıranlar,yazarlara olsun,üyelere olsun karşılık verildimi o zaman demokrasi devreye giremiyor malesef.
Fethullah propagandası yapılan konulara dokunulmazken,karşıtı bir konu bizzat fethullah taraftarları tarafından bilinçli olarak çığrından çıkartılıp kapattırılıyor.üyelere özel mesajlar gönderilip tahrik edilip banlatılıyor.

Serbest Kürsü hakkında ,daha öncede burada şikayetler oldu ama adıbelli fethullahçı mod ve örgütledigi taraftarları tarafından karşıtları susturulmaktadır.Bir çok tezgah düzenleniyor ve karşıtlar bir şekilde sustruluyor kendi taraftarlarına sonsuz hoşgörü gösteriyor.Kemalist katılımcılar gözünün üzerinde kaşın var denilerek 5-10 gün banlanıyor.kendi taraftarlarına ise bir zahmet ikaz ettik deyip geçiştiriyorlar.Burada örnek vermeyecegim gereksiz görüyorum daha önce burada bile bir çok örnek verildi hemen örtbas edildi.serbest kürsüde fethullahçı mod işine gelmeyen yazılarımızı hemen siliyor ve şikayet etmemize ragmen gereksiz şikayetten arkadaşlarımızı banlıyor.En iyisi biz bu arkadaşı ya böyle idare edelim yada burası size göre değil deyin defolup gidelim.

-HaKiKaT-

Altın Üye
modlar gerekeni yapıyor o bölümde ama ben bir kere bir mesaj yazmıştım..Biri alıntı yapıyor mesajıma cevap yazıyor..Bende ona cevap yazıyorum böyle gidip duruyor..

Aktuğ

Altın Üye
siyaset bölümü açıldığı günden beri bu tartışmalar dewam ediyor.
mod arkadaslarım işiniz gercekten zor sizin.Allah sabır wersin...

Moderatör
Moderatör
Fethullahçı mod tayyipci mod gibi yakıştırmalar sizin hayaL ürününüzden ileri gitmez.. bu forumda ismini verdiğin kişiler ile ilgili onlarca konu kapatıldı bu şikayeti yapacak kadar forumda eski olmalısın.. kapatılan konularıda açık tutulanlarıda çok iyi bilirsin.. Bölüm modLari senin gibi işi forumda siyasetten çok kimi nasıl şikayet ederim amacı güden uyelerle ugrasıyorlar.. Konular direk kapatılmaz konuyu amacından çıkarıp tartışmaya götüren uyeler tarafından kapatılır bunuda sizler çok iyi beceriyorsunuz.. cezaLandırıLan uyeLerde böLüm kuraLLarı çerçevesinde degerLendiriLip cezasını aLır.. Sana yanLış geLenn başkasına doğrudur.. Bunuda akLından çıkarma..

cLosed.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML