Anti Virus_2010 isimli reklam yazılı musallat oldu....

COROPERATION

New member
Arkadaşlar;
Anti Virus_2010 isimli bir program musallat oldu silemiyorum. MacAfee kuru iken hemde geldi bu nalet şey :) McAfee silmedi, Avast Pro. 4.7 silmedi, ComboFix silmedi. Bana tavsiye edeceğiniz bir yöntem yada bir program varmı acaba ?

Imageshack - ssss6sf.jpg

W

WoLF

Guest
sisteminde virüs ve ya başka bi zararlı var dostum.sistem böle zararlılar olduğunda windows otomatik dandik antivirüs yükler pc ne antivirüs zararlıları tarar ve bulur ama silmez sadece şu şu var diye uyarır.sisteminde şimdi hangi antiler varsa hepsini sil your uninstall programını kullan YU2008Pro.rar tıkla indir.sonra antileri sil.daha sonra ise ya gdata kur yada avira kur.sistemin ii ise gdata yavaş ise avira kur.üstünede iobit 360 ı kur.forumda arat bu programlar var.eğer gdata notebook security 2010 da kasmaz ram in 512 mb ın üstünde ise...

Blade

BaBaCaN
bizim yiğenede musallat oldu ibne program silmeye çalışıyordum download edip kendini güncelliyordu, dostum inşallah sorununa çözüm bulabilirsiz biz format atmıştık :S

COROPERATION

New member
Püfff...

Arkadaşlar tavsiyelerinize çok çok teşekkür ederim. Neredeyse Format atacaktım. Öncelikle Tüm Anti virüs prog. sildim. Daha sonra Spy Doctor isimli proıgramı kullandım. Ardından onuda hemen silip. Norton ve Antivir ile tarattım. En sonda Kasper int. sec. kurdum Sistem şıkır şıkır oldu. İnanın tam bir bela bu virüs. Hepinize teşekkür ederim tavsiye ve görüşlerinizi paylaştığınız için....

meto79

New member
dostum sistem geri yuklemeden o yazı çıkmadan önceki bi tarihe yukleme yap sorunun ortadan kalkar iki kere basıma geldi :)))

lordlordle

New member
s.aelyküm

bende karşılaştım bu virüse bir program var SUPERAntiSpyware indir kur tarat silsin sonra kapat aç pcyi sonra SUPERAntiSpyware programını kaldır %100 oke ben denedim

ulas_1993

New member
Ben de karşılaşmıştım "Malwarebytes' Anti-Malware" programını yükledim (bedava) anında bulup silmişti öyle kurtulmuştum tavsiye ederim :))

biosx

New member
iobit veya panda aynı sorunla karşılaştığımda bunlar çare oldu :hhmencool: ne kis ne norton :thumbdown:

HTML