Anneler Lafim Sİze

sarperkan

New member
ya kusura bakmayın ama lafım annelere ya da diğer bi deyişle ev kadınlarına
bu ne yaaaaa her bi kanal da ayrı saçma şeyler var
yok ahu tuğba meriç aşkı yok atanın semrası yok tülin in caneri canerin tülini
yapmayın anneler ev kadınları yapmayın
tamam işiniz belki yok boşsunuz ama boş vakitlerinizide değerlendirmek zorundasınız fakat bu hoppala programlar izlemekle olmaz
neredeyse her kanal da bu aptallıklara rastlıyoruz yeter artık
noluyoruz yaaaaa? unutmayın biz zengin gelişmiş bir ülke değiliz kendimizi geliştirmek zorundayız,ee bunu annemizden babamızdan öğrendik ama şimdi onlar unuttular bunları , gelin kaynana damat görümce peşinde koşuyorlar
kim buna dur diyebilir bilmiyorum ama bu ailelerle bu toplum fazla ileri gitmez
deil 1 Ata 1000 Ata ölsede semra hanım akıllanmaz bi tane daha doğurur onuda programa çıkarır onların tek derdi para anlayın bunları artık açın gözünüzü Allah Aşkına

CHI€F

Kalpsiz
her telde ne taşındı da sana bisiy hatırlatayım

Gençti,gücü kuvveti yerindeydi.Sırtına içinde yaşlı bir kadın bulunan bir küfe almış,Kâbe’yi tavaf ediyordu.Hasan-ı Basrî ismindeki büyük veli delikanlıya yaklaştı,”Ey delikanlı!”dedi.”Bu sırtında taşıyıp durduğun yaşlı kadın kimdir,neyin olur senin?”

bilmem anneneler hakkında atıp tutarken ne düşündün ?
Delikanlı,”Annem olur,”dedi ve anlatmaya başladı:”Daha önce malî durumumuz iyi değildi.Zenginleşinceye kadar annem yaşlandı.Yürüyebilecek durumda değildi.Onu bir küfeye bindirip buraya getirdim.Ona sırtımda Kâbe’yi tavaf ettiriyorum.”

“Biliyorum ki annenin evlât üzerindeki hakkı çoktur.Acaba böyle yapmakla ona olan hakkımı ödeyebilir miyim?”

Hasan Basrî Hazretleri,”Sen,”dedi.”Bu hareketini 70 defa tekrarlasan ananın karnındayken attığın bir tekmenin hakkını bile ödeyemezsin.Ne sandın sen ana hakkını?”

εگмεя

Fuzuli Üye
ağzı olan konuşuo işte :goz: ama ne konuştuğunu biLMior

RuTH

Altın Üye
Yorumun Kralını yapmışsın yine. Hayırlı Akşamlar

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Yazdıklarına çok güzel cvp gelmiş ekleyecek bişey yok chief eline sağlık..

sarperkan

New member
ustalar ben sizi anlıyorum da siz benim ne demek istediğimi anlamıyorsunuz
ben gökten gelmedim benim de annem var
ama gerçekleri görmek lazım
genelde kadınlar ilgileniyor o tür aptal programlarla
yani hiç mi kızmayalım hiç mi laf demeyelim annelere
her kul hata yapar onlarda yapıyor kötü örnek oluyor televizyonun ahlakı bozuluyor biraz realistik olun anne olmak demek full özgürlük 0 hata ile yaşamak anlamına gelmez sorumluluk ister ve hatayı affetmez
ama yinede tatmin olmadıysanız kusura bakmayın

osiris_cemo

New member
Anaların hakkı ödenmezzzzzzz :mad:

HTML