..::ANNELER Günü::..

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
evet ark. bildiğini gibi yarın anneler günü annenize ne alıcaksınız yada aldınız..
Ben gümüş bit yüzük aldım çok güzel bide anneme ilk defa bi şiir yasdım çok güzel oldu ama:D YA SİİZ??HA SÖLEMEK İSTEDİKERİNİZDE VARSA DİNLRİZ:D

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
oyle siir felan degilde anneme bi mıx yapıcam :)

allah rahmet eylesin kardesim(fatu)nur icinde yatsın

ben çok çok güzel bir çiçek sipariş ettirdim...
yarın annem çalışıyor o yüzden iş yerinin adresini werdim...
oraya gönderteceğim;) çok sevinir heralde...

2 gün sonrada doğum günü, bu ay bana çok masraf açtı ha bu annem:eek:
bu arada doğum günü içinde tek taş alcağım:cool:

Cree

Murat
Ya Ben Daha Bişi almadım Bugün Almayı Düşünüyorum ama Ne Alacağıma Karar Veremedim Ne Almalıyım sizce ?

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
fatu' Alıntı:
Ben annemi ziyaret edicem ve dua edicem mezarı başında..!
ayy canım başın saolsun :(bende burdan dua ederim..m vardar anenin eşi benzeri yok bak haline şükret annen başındayken onu sevindir bence onun gibi bir varlık dünyada yok seni seviyorum annem demen bile yeter deme öle hıı döfmiim seni

CHI€F

Kalpsiz
annemin benim için eşinin benzerinin olmadıını bende biliom ama dediim gibi odunluun gözü kör olsun nabam beceremem ya ablama verecem parayı o gitsin alsın ya anama verecem ne istiosa alsın :p

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
vardar ok anladım odunsan yoltar senden güzel bi biblo yaparız olur biter:D sıkma canını şekeyy:D

crazyquake

.::®crazy™::.
fatu' Alıntı:
Ben annemi ziyaret edicem ve dua edicem mezarı başında..!
Başın saolsun.. Mekanı cennet olsun...

Bence verilebilecek en güzel şey Sevginizdir... Annenizin kıymetini bilin ... Yokluğunda değerini anlarsınız... Herkesin Anneler Gününü kutlarım.. Bence birgün değil her gün gösterin sevginizi... Her gün Anneler günü olsun..

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
crazy görende bizi anne zannetcek hehe sao:D seninde annenin anneler gününü kutlarım şahsen:D bide burdan yazim pm için saol h.b:D

ksakbulut

New member
bence dünyadaki en mükemmel varlık annelerimiz sevgiliymiş bunlar geri planda bizim anneler gününü hatırlamamız< bile annelerimiz için büyük sevinç ve gurur kaynağı oluyor......
BAŞTA ANNEM OLMAK ÜZERE BÜTÜN ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIM.......

FatalError

New member
anneler gunu ne zaman :D

Gelınce haber werınde biraz gül alıyım anneme;)

Bakın arkadaşlar canım anneme aldığım hediyeye...
O her ne kadar son yaptığım kazadan sonra, okula giderken bana arabayı vermesede;

O her ne kadar pc sabaha karşı windows uptade yaparken gelipte bu neden boşu boşuna çalışıyor diyip pcnin fişini çeksede;

o her ne kadar odamı toplamadığım için kız arkadaşlarımın yanında çok pasaklı diyipte benim kısmetimi kapatsada;

O BENİM BİR TANEM:hhman:

SENİ SEVİYORUM ANNEM!!!!

Oğlun GÖRKEM!!!!

Cansiz

New member
bana annem karneyi getir diyo başka bişey demiyo yoksa kafamı koparıcak ya!!:):):)
herkesin anneler gününü yürekten kutluyorum!!!

HTML