Anlatabilirmiyim?

mavi2

New member
Anlatabilirmiyim yoklugunu sensizligine, anlatabilirmiyim sensizligin acisini sussun diye cirpinan yüregime, dilim dönmüyor yoklugunu anlatmaya, sözcükler ilmek ilmek olup dügümleniyor bogazima, kelimeler yetersiz sözcükler yarama zehirler sariyor, günlerce aradim durdum sensizligi kanayan yüregime anlatacak bir sözcük bulamadim, bir keskin kelime bulamadim, yoklugunun acisini anlatamadim yüregime,caresizim canim ne kelimeler nede sözcükler ses veriyor duygularima, yine gözlerim aglamakli yine yüregim islak sakin bana aglama deme olurmu canim, yoklugun yüregime intihar gibi cökerken ben dogan yildiza bakip birbiri ardina dizdim yoklugunla gözyaslarimi, bilmezdim, bilemezdim yoklugunun bu kadar aci verecegini, sen umutlarima sarip yüregime koydugum bir gelincik gibi sevdamsin,yasama yükledigim tek anlamsin,adini siirlerime nakisladigim tek sevgilisin,simdi yoksun, seni yitirme yitirilme korkusuyla yasiyorum,sen yoksan harflerin,sözcüklerin hic anlami yok sensiz hic bir seyin anlami yok, simdi nerdesin demiyorum cünkü yoksun, sen yoksun ben sensiz bir yarim kaldim, nerdesin simdi yasamin neresindesin. dogan bir yildizin altinda düsledim hayalini sardim kokladim öptüm, actim yüregimi mavi bir pencere gibi gelipte girersin diye ama yoksun, istedigin gözlerimden bir damlaysa yitik düsler ormanindan caldigim bir damlayi sana yolluyorum.......

ALINTI

semijist

New member
güzel bir paylaşım etkileyici bir şey....

HTML